آموزش تعمیر دستگاه خودپرداز

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
3 1402/09/04 ثبت نام کنید

دستگاه خودپرداز با به اصطلاح خودمان عابر بانک، دستگاهی الکترونیکی است که به مشریان خود این امکان را می دهد که بتوانند با کارت بانکی خود (کارت عابر بانک) از طریق دستگاه خودپرداز پولی را از حساب شخصی خود با وارد کردن کارت به دستگاه و وارد کردن رمز عبور دریافت کند و نیازی به شمارش توسط شخص دیگر نیست. در گذشته به علت نبود این دستگاه گاه مجبور بودیم که درصف های طولانی بانک منتظر می ماندیم و بعد از رسیدن نوبت صبر می کردیم تا متصدی امور بانکی این وجه را دستی بشمارد (البته قبل از ورود پول شمار) و این خود نیز زمان زیادی را می طلبید و بعد با وارد شدن پولشمار رو دستگاه خودپرداز برخی از امور بانکی مانند انتقال وجه و پرداخت قبوض خدماتی نیز با این دستگاه میسر شد، بسیاری از خودپردازها نیز به امکان واریز پول یا چک، جابجایی پول میان حساب‌های بانکی و حتی خرید تمبر را برای مشتریان فراهم می‌کنند. که از حجم کار در داخل بانک کاست. البته این نکته قابل ذکر است که برداشت وجه از این دستگاه ها محدود بوده و روزانه تا سقف خاصی می توان برداشت کرد.

دستگاه خودپرداز را می توان به ۳ بخش اصلی اصلی تقسیم کرد: کیس یا کامپیوتر دستگاه ، مانیتور و دستگاه پول شمار. همچنین دستگاه خودپرداز شامل بخش هایی از قبیل تجهیزات شبکه و یو پی اس UPS است که به این دستگاه مرتبط می باشد.

آموزش تعمیرات دستگاه خودپرداز

 

دوره تخصصی آموزش تعمیرات دستگاه خودپرداز

از آنجایی که حتمأ خودتان می دانید گاهی با دستگاه هایی مواجه می شوید که به علت خرابی امکان سرویس دهی به مشریان را ندارند و در آن منطقه یا محلی که شما هستین این دستگاه نزدیکترین دستگاه است که می تواند کار شما را انجام دهد. اگر شخصی آشنا به تعمیر دستگاه خودپرداز باشد نه تنها با تعمیر این دستگاه بلکه با بخشهای دیگر نیز آشنا می شود که می تواند چندین مهارت را همزمان داشته باشد. مانند تعمیر پولشمار و تستر اسکناس

آموزشگاه ایران تعمیرات با برگزاری دوره های آموزش تعمیر دستگاه خودپرداز فرصتی را برای علاقمندان در این زمینه فراهم آورده است.

دوره های دیگر ایران تعمیرات: آموزش تعمیر پرینتر

آموزش تعمیر دستگاه ATM

 

سرفصل های دوره آموزش تعمیر خودپرداز ATM

  • آشنایی اولیه با انواع دستگاه خودپرداز
  • آشنایی اولیه با ساختار و نحوه عملکرد
  • آشنایی و آموزش الکترونیک مرتبط به قطعات تشکیل دهنده روی مدار کیس و مانیتور دستگاه ATM
  • آموزش تعمیر پاور کیس و هارد دیسک و مادربرد کامپیتور دستگاه خودپرداز
  • عیب یابی دستگاه
  • نحوه تعویض و تعمیر قطعات

و بسیاری موارد دیگر که در کلاس های عملی و زیر نظر متخصصین مجرب با جزئیات و به طور کامل توضیح و آموزش داده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دوره آموزش تعمیرات دستگاه خودپرداز با شماره های زیر تماس بگیرید و یا فرم ثبت نام دوره مربوط را تکمیل کنید. علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری میتوانند با شماره های زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در دپارتمان آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09191080287--------------------02166568284

آدرس: تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی -  جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان98-واحد3