آموزش تعمیرات دستگاه های پوز

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 هفته 3 1399/04/07 ثبت نام کنید

دوره تخصصی آموزش تعمیرات دستگاه پوز

در این مطلب که با هدف معرفی دوره آموزش تعمیر دستگاه های پوز برای شما عزیزان تهیه شده در ابتدا معرفی جامع و کاملی از دستگاه های پوز را ارائه می دهیم. در ادامه دوره آموزش تعمیر دستگاه های پوز را به شما معرفی می کنیم و از ویژگی ها و مزایای این دوره با شما سخن می گوییم. در انتها نیز سر فصل های مطرح شده در دوره آموزش تعمیر دستگاه های پوز را با هم مرور می کنیم تا بیشتر با این دوره آموزشی آشنا شده باشیم. با ما همراه باشید.

دستگاه پوز چیست؟

دستگاه های پوز که به پایانه های فروش نیز معروف هستند، دستگاه هایی هستند که از طریق ارتباط تلفنی یا ارتباط شبکه ای به سیستم های بانکی متصل می شوند و انواع عملیات بانکی را انجام می دهند .از مهم ترین عملیاتی که دستگاه های پوز قادر به انجام آن هستند می توان به علمیات پرداخت مالی و انتقال پول از حسابی به حساب مقصد اشاره کرد. این عملیات که همان عملیات خرید نامیده می شود، پر کاربردترین و شاید اصلی ترین دلیل استفاده از دستگاه های پوز است.

آموزش تعمیرات دستگاه پوز

در واقع دستگاه های پوز با انجام دادن این عملیات گوناگون از حالت تک بعدی خارج شده اند و به یک وسیله ارزشمند و مفید تبدیل شده اند. از انواع این عملیات بانکی می توان به این موارد اشاره کرد: دریافت موجودی حساب بانکی، پرداخت انواع قبض ها، خرید شارژ برای سیم کارت های اعتباری و ... .

مزایای استفاده از دستگاه پوز

یکی از مهم ترین مزایای دستگاه های پوز، سادگی عملکرد آن ها است. در واقع کار کردن با دستگاه های پوز به قدری ساده است که تنها کافی است شما قادر به خواندن باشید تا بتوانید با آن ها کار کنید. همانطور که به احتمال خیلی زیاد می دانید، ابتدا کارت بانکی خود را در دستگاه پوز می کشید، سپس عملیات مورد نظر خود را انتخاب می کنید و با دادن رمز کارت خود ، دستگاه پوز عملیات مورد نظر شما را انجام می دهد. شاید یکی از دلایل محبوبیت دستگاه های پوز همین سادگی در استفاده از آن ها باشد.

از دیگر مزیت های اصلی دستگاه های پوز این است که کسانی که کارت بانکی دارند می توانند در هنگام خرید از مراکزی که از دستگاه های پوز استفاده می کنند، مبلغی را که باید بابت خرید کالا یا استفاده از خدمات بپردازند بدون پرداخت وجه نقد از طریق دستگاه های پوز پرداخت کنند. فروشندگان و ارائه دهندگان خدماتی که از دستگاه های پوز استفاده می کنند نیز می توانند به جای دریافت وجه نقد ازمشتری با کشیدن کارت های مشتریان، حساب بانکی خود را در هر لحظه شارژ کنند که این راه از لحاظ امنیتی نیز بهتر است چرا که به جای موجودی صندوق ، حساب بانکی افزایش می یابد و وجه نقد کمتر در معرض خطراتی مانند گم شدن و یا سرقت قرار می گیرد.

دستگاه های پوز با همین فلسفه به وجود آمده اند. این دستگاه ها با هدف کمتر کردن نقش پول نقد در معاملات روزانه وارد بازار شده اند. این مساله از جهات بسیار زیادی حائز اهمیت است. مهم ترین مزیت در اینجا بالا بردن امنیت هم برای مشتریان و هم برای فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات می باشد. مزیت دیگر نیز ساده شدن عملیات خرید و فروش برای هر دو طرف است. همچنین خریداران و فروشندگان با استفاده از دستگاه پوز می توانند کنترل بیشتری روی عملیات مالی روزانه خود داشته باشند.

آموزش تعمیر دستگاه پوز

استفاده از دستگاه های پوز بسیار فراگیر است. امروزه در هر مکانی که جنسی را می فروشند یا خدماتی را ارائه می دهند می توانید دستگاه های پوز را بیابید. از این مکان ها می توان به این موارد اشاره کرد. مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت های کوچک و بزرگ، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها، مراکز آموزشی، مراکز خدماتی و ...

این فراگیر بودن در استفاده از دستگاه های پوز باعث به وجود آمدن بازار بزرگی متشکل از افرادی شده است که نیازمند تعمیر دستگاه های پوز خود هستند و نیازمند متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای که قادر باشند دستگاه های پوز را عیب یابی و تعمیر کنند.شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیر دستگاه های پوز به یک فرد متخصص در این زمینه تبدیل شوید و شما بلافاصله پس از گذراندن این دوره می توانید وارد بازار کار در این عرصه شوید و با انجام دادن تعمیرات دستگاه های پوز به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

شما در این دوره با انواع مختلف دستگاه های پوز به طور کامل آشنا می شوید. همچنین با اجزای تشکیل دهنده دستگاه های پوز به طور کامل آشنا شده و نحوه تعمیرات آن ها را می آموزید.در دوره آموزش تعمیر دستگاه های پوز که یک دوره عملی است شما به طور مستقیم با انواع مختلف دستگاه های پوز سر و کار دارید و نحوه عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات دستگاه های پوز را با کار عملی روی دستگاه ها یاد می گیرید. از این رو از دوره های پروژه محور محسوب میشود .

سر فصل های دوره آموزش تعمیر دستگاه های پوز :

 • آشنایی کامل با انواع مختلف دستگاه های پوز
 • آموزش نقشه خوانی برد
 • آموزش صحیح باز و بسته کردن دستگاه های پوز طبق استاندارد کارخانه تولید کننده
 • آموزش تعمیر صفحه نمایشگر
 • آموزش عیب یابی پرینتر
 • آموزش عیب یابی تعمیر مودم
 • آموزش تعمیر قطعات روی برد
 • آموزش تست و تعویض قطعات روی برد دستگاه های پوز

آموزش تعمیر انواع مختلف دستگاه های پوز شامل موارد زیر است :

 •  تلفنی
 •  شبکه ای
 •  سیم کارتی یا بی سیم
 • وای فای

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات دستگاه پوز میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02166568284--------09191080287 تماس بگیرند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در اسرع وقت با عزیزان تماس بگیرند.