آموزش تعمیرات تلفن رومیزی بیسیم

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2هفته 2 1402/09/04 ثبت نام کنید

اگر بخواهیم به صورت کلی صحبت کنیم کار تعمیرات و خدمات فنی علاوه بر اینکه شغلی منحصر به فرد و با آینده‌ای بسیار عالی است، یکی از مشاغل با درآمد خوب هم هست. خصوصا این که شما تعمیرات دستگاه‌های پرکاربرد را بدانید. 

امروزه ارتباطات و ابزارهای مربوطه به معنای واقعی کلمه بخشی از زندگی شده‌اند که جداناپذیر هستد، به عبارتی شما لحظه‌ای جهان امروز را بدون تلفن و وسایل ارتباطی دیگر تصور کنید، به این نتیجه می‌رسید که شرایط سختی می‌شود. تمامی این ارتباطات با استفاده از ابزارهای الکترونیکی امکان‌پذیر شده‌اند و بدون الکترونیک هرگز چنین سیستم پیچیده‌ای به‌وجود نمی‌آمد، همه ما از زمان‌های گذشته تا الان با واژه تلفن آشنایی داریم و همه از آن به خوبی استفاده کرده و می‌کنیم. این تلفن که به خطوط ارتباطی متصل است خود یک دستگاه الکترونیکی کوچک است که در ادامه به مباحث فنی آن می‌پردازیم.

آموزش تعمیرات تلفن بیسیم

دوره تخصصی آموزش تعمیرات تلفن های بیسیم

از آنجایی که تلفن یک ابزار فوق العاده پرکاربر است، پس خرابی آن هم به مرتب بیشتر خواهد بود، به عنوان مثال این مرکز تعمیراتی و آموزشی روزانه شاهد ورود مدل‌هایی مختلف از تلفن است که جهت تعمیرات و رفع عیب به این آموزشگاه آورده می‌شوند، تلفن‌ها دارای انواع بسیاری هستند که در این‌جا می‌توانیم مثال معمولی تلفن با idcoller، تلفن‌های دیجیتال، تلفن‌های چندکاره مانند تلفکس و تلفن‌های بی‌سیم را نام ببریم.

همان‌طورکه گفته شد تلفن‌های رومیزی به دلیل کاربرد زیاد دچار اشکالات فنی می‌شوند و در اینجاست که وجود یک تکنسین خوب حس می‌شود که بتواند عیب و ایراد دقیق را پبدا کرده و برطرف نماید.

از آن‌جایی که این مرکز خود یک تعمیرگاه قوی در امر تعمیرات انواع دستگاه‌های الکترونیکی است، می‌تواند همین اطلاعات و تجربیات فنی چندین ساله را در قالب آموزش در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

در همین راستا آموزشگاه ایران تعمیرات دوره های آموزش تعمیرات تخصصی تلفن های رومیزی برگزار نموده که در این کلاس‌ها کارآموزان با روش‌های اصولی عیب‌یابی و رفع عیوب تلفن‌های رومیزی آشنا شده و می‌توانند از آن پس خود به‌راحتی یک تلفن رومیزی از هر مدلی که باشد را عیب‌یابی و تعمیر نمایند. گفتنی است که قوانین و  ساختار تلفن های رومیزی تقریبا تا ۸۰ درصد در یک سطح بوده به همین دلیل با شرکت در این کلاس‌ها و پس از یادگیری می‌توانند هر نوع تلفن مدل‌های رومیزی را تعمیر کنند.

کلاس‌های آموزش تعمیرات تلفن رومیزی بیسیم کاملا عملی و ویژه‌ی بازار کار است.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیر ماشین های اداری میتوانند با شماره های زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در دپارتمان آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09191080287--------------------02166568284

آدرس: تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی -  جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان98-واحد3