خدمات

آموزشگاه ایران تعمیرات به دلیل داشتن تجربه بالا در زمینه آموزش تعمیرات خدمات زیادی را ارائه میدهد که ما به بعضی از آن ها اشاره میکنیم . این آموزشگاه توانسته دوره های زیادی را در زمینه آموزش تعمیرات برگزار کند که شامل دوره های: آموزش تعمیرات کامپیوتر ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات ای سی یو (ECU) ، آموزش تعمیرات پرینتر ، آموزش تعمیرات فتوکپی ، آموزش تعمیرات فکس ، آموزش تعمیرات تبلت ، آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات ماشین های اداری ، آموزش الکترونیک ، آموزش تعمیرات کنسول های بازی و ...

 میباشد که با مدیریت عالی و زیر نظر اساتید خبره در زمینه تعمیرات برگزار میشود.

همچنین در مجتمع ایران تعمیرات تعمیرات موبایل ، تعمیرات تبلت ، تعمیرات دستگاه فتوکپی ، تعمیرات پرینتر ، تعمیرات کامپیوتر ، تعمیرات لپ تاپ و ... توسط تعمیرکاران حرفه ای و خبره با قیمت مناسب انجام میشود.

iramtamirat.com courses

کار آموزانی که این مجتمع را جهت آموزش تعمیرات انتخاب میکنند پایان هر دوره به آن ها مدرک آموزشی مرتبط با دوره داده میشود و علاوه بر آن مشاوره رایگان جهت آشنا شدن با بازار کار و راه اندازی کسب و کار در فروشگاه ها و تعمیرگاه ها داده میشود . این آموزش ها به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز برگزار میشود به طوری که کار آموز میتواند به سرعت بعد از اتمام دوره در بازار کار فعالیت خود را آغاز کند و در این زمینه به کسب درآمد بپردازد .

شماره تماس : 66904202 - 021

آدرس : تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی، خیابان نصرت،نرسیده به جمالزاده پلاک 98 ،واحد3، طبقه بالای بانک ملت