آموزش الکترونیک

آموزش الکترونیک یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین دوره‌های آموزشی برای هر کسی است که به نحوی با وسایل الکترونیکی سر و کار دارد، به خصوص آن عده از افرادی که می‌خواهند دست به تعمیرات وسایل الکترونیکی بزنند.

در ابتدا مطلب که جهت آشنایی شما عزیزان با دوره آموزش الکترونیک تهیه شده به این مساله می‌پردازیم که آموزش الکترونیک پیش نیاز چه چیزهایی است و یاد گرفتن آن چه ضرورتی دارد. در ادامه به معرفی دوره آموزش الکترونیک می‌پردازیم و ویژگی‌های این دوره آموزشی را باهم مرور می‌کنیم و از مزیت‌های این دوره با شما سخن خواهیم گفت. در انتها نحوه برگزاری در دوره آموزش الکترونیک پایه و مقدماتی تا پیشرفته در ایران تعمیرات را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 

یادگیری الکترونیک چه کاربردی دارد؟

در دنیایی که وسایل الکترونیکی علاوه بر تمامی کارخانه‌ها و مراکز تولید، خانه‌ها و حتی اتاق‌های ما را پر کرده‌اند، یادگیری الکترونیک می‌تواند ما را به سمت شغل‌های پردرآمدی هدایت کند. همواره و در همه جا به یک متخصص الکترونیک نیاز است. متخصصی که بتواند مشکلات را پیدا کرده و آن‌ها را رفع و تعمیر کند.

آموزش الکترونیک

سرفصل‌های دوره آموزشی الکترونیک عملی 

مربیان و اساتیدی که دوره آموزش الکترونیک را برگزار می‌کنند تمامی موارد مورد نیاز را در این دوره با شما به اشتراک خواهند گذاشت. از آموزش‌های مقدماتی گرفته تا آموزش‌های حرفه‌ای و پیشرفته. سرفصل‌های مهمی که در این دوره آموزش داده می‌شوند را در ادامه معرفی می‌کنیم.

آموزش الکترونیک پایه
 

 • آشنایی کامل با مفاهیم برق و نحوه ایجاد و اتصال آن
 • آموزش کامل ولتاژ و جریان
 • آموزش آشنایی کامل با PCB در الکترونیک
 • آشنایی کامل با مدارهای الکتریکی و نحوه ایجاد آن‌ها 
 • آشنایی کامل با توان الکتریکی و تفاوت آن با مقاومت الکتریکی
 • آموزش کامل مقاومت الکتریکی و قانون اهم
 • آموزش انواع اتصالات سری و موازی
 • آموزش کامل دیود، تعمیر و تعویض و عیب یابی آن
 • آموزش کامل فیوز، تعمیر و تعویض و عیب یابی آن
 • آموزش کامل مقاومت، تعمیر و تعویض و عیب یابی آن
 • آموزش کامل ترانزیستور، تعمیر و تعویض و عیب یابی آن
 • آموزش کامل خازن، تعمیر و تعویض و عیب یابی آن
 • آموزش کامل پناسیومتر، تعمیر و تعویض و عیب یابی آن


آموزش الکترونیک پیشرفته
 

 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض دیاک
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض دیود زنر
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض اپتوکوپلر
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض ماسفت
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض ترایاک
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض تریستور
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر و تعویض ترمیستور
 • و...

 

آموزش الکترونیک پیش نیاز چه چیزهایی است؟

به عنوان یک قاعده کلی می‌توان گفت که برای نصب یا تعمیرات هر وسیله الکترونیکی شما به ابتدایی‌ترین چیزی که نیاز دارید داشتن دانش کافی در زمینه الکترونیک است. در واقع تمامی دوره‌های آموزشی یک پیش نیاز مشترک دارند و آن یاد گرفتن الکترونیک است.

به عنوان مثال شما اگر به دنبال یادگیری و آموزش تعمیرات لپ تاپ باشید نیاز به گذراندن آموزش الکترونیک لپ تاپ دارید .

همچنین اگر به دنبال آموزش تعمیرات لوازم خانگی هستید به گذراندن آموزش الکترونیک لوازم خانگی نیاز دارید.در نتیجه آموزش الکترونیک پیش نیاز تمام دوره های آموزشی در زمینه صنعت و تکنولوژی و یادگیری تعمیرات بر روی تمامی بردهای الکترونیکی، مخابراتی، پزشکی، صنعتی و سیستم‌های حفاظتی است.

 

دوره آموزش الکترونیک پایه و پیشرفته برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره مناسب کسانی است که قصد دارند شغل جدید و پردرآمدی پیدا کنند. همچنین افرادی که به دنبال بیشتر کردن تخصص‌هایشان و افزایش درآمد خود هستند می‌توانند با شرکت در این دوره به هدف خود دست پیدا کنند. شرکت در دوره آموزش الکترونیک پایه و پیشرفته یک سکوی پرتاب برای شما به سوی بازار کار است. پس اگر می‌خواهید وارد بازار کار شوید، یا سطح کار خود را در بازار گسترش دهید و درآمد بیشتری کسب کنید، این دوره مناسب شماست.

 

ویدیوی معرفی دوره

با دیدن این ویدیو به طور کامل با دوره آموزشی الکترونیک آشنا می‌شوید. پس حتما ویدیوی زیر را نگاه کنید تا با نحوه برگزاری دوره و همچنین نحوه ثبت نام و شرکت در دوره آشنا شوید.

 

تجربه کارآموزان پیشین دوره

کارآموز اول: جا داره که از تیم پشتیبانی دوره آموزشی الکترونیک تشکر کنم. تمامی سوالاتی که قبل از شرکت در دوره داشتم رو با حوصله و کامل پاسخ دادند.

کارآموز دوم: خیلی خوشحالم که این دوره رو با مربی‌های حرفه‌ای گذروندم. باعث شد چیزهای زیادی یاد بگیرم و تمام فوت و فن‌های کار دستم بیاد.

کارآموز سوم: من در حال حاضر وارد بازار کار شدم و باید از اساتیدم در این دوره تشکر کنم که همه چیز رو خیلی خوب به ما یاد دادند تا بتونیم سریعتر شاغل بشیم.

 

سوالات متداول دوره آموزش الکترونیک
 

 1. هزینه شرکت در دوره آموزش الکترونیک چقدر است؟
  برای اطلاع از میزان دقیق هزینه دوره آموزش الکترونیک در ایران تعمیرات با همکاران ما تماس بگیرید.
 1. برای شرکت در دوره آموزش الکترونیک به چه پیش نیازهایی احتیاج دارم؟
  برای اینکه در این دوره آموزشی شرکت کنید نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای ندارید. چرا که الکترونیک پایه و مقدماتی و همچنین الکترونیک حرفه‌ای و تخصصی در این دوره به طور کامل آموزش داده می‌شود.
   
 2. آیا پس از اتمام دوره می‌توانم وارد بازار کار شوم؟
  بله. از آنجا که دوره آموزش الکترونیک عملی و پروژه محور است، شما می‌توانید بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شده و به کسب درآمد بپردازید. در نتیجه هیچ نیازی به کسب تجربه بیشتر و یا به عبارتی شاگردی برای دیگران نخواهید داشت.
   
 3. دوره آموزش الکترونیک مبتدی است یا پیشرفته؟
  دوره‌ای که ما برگزار می‌کنیم یک دوره صفر تا صد است. به این معنی که آموزش الکترونیک از مبتدی تا پیشرفته در این دوره تدریس می‌شود.
   
 4. آیا تعداد شرکت کنندگان در این دوره محدودیت دارد؟
  در حال حاضر خیر. اما در صورتی که تعداد شرکت کنندگان از حد معمول بیشتر شود، دو دوره آموزش الکترونیک به صورت موازی برگزار خواهد شد.
   
 5. طول مدت زمان کلاس الکترونیک چقدر است؟
  این دوره به چند جلسه تقسیم شده که هر جلسه به صورت کاملا عملی در یک روز تدریس می‌شود. برای اطلاع از تعداد دقیق جلسه‌ها و مدت زمان دوره با همکاران ما تماس بگیرید.
   
 6. محل برگزاری دوره‌های آموزش الکترونیک کجاست؟
  این دوره‌ها در شهر تهران برگزار می‌شود. برای اطلاع از مکان دقیق برگزاری دوره با همکاران ما تماس بگیرید. همچنین عزیزانی که از شهرستان‌ها تمایل به شرکت در دوره دارند می‌توانند با ما تماس بگیرند تا شرایط اسکان را برای این عزیزان فراهم کنیم.
 

چرا کلاس‌های ایران تعمیرات را انتخاب کنیم؟

همکاران ما در ایران تعمیرات تمام تلاش خود را می‌کنند تا نهایت رضایت شما عزیزان را جلب کنند. دوره‌ها و کلاس‌های ایران تعمیرات همواره مورد بازبینی قرار می‌گیرند تا با توجه به سوالات پر تکرار کارآموزان در دوره‌های قبلی موارد و سرفصل‌های دوره‌های جدیدتر اصلاح شده و کامل‌تر شوند.

دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی ایران تعمیرات جامع و کامل بوده و تمامی موارد مورد نیاز از آموزش‌های مقدماتی و پایه گرفته تا آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی را در بر می‌گیرند. شما با شرکت در کلاس‌های ایران تعمیرات نیازی به کسب تجربه نخواهید داشت. زیرا تمامی فوت و فن‌های کار به شما آموزش داده می‌شود.

همچنین شرکت در کلاس‌های ایران تعمیرات برای تمامی مردم ایران از همه شهرها امکان پذیر است. زیرا ایران تعمیرات امکان اسکان را برای کارآموزان شهرستانی فراهم می‌کند تا این عزیزان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه در کلاس‌ها و دوره‌ها شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما با همکاران ما تماس بگیرید.

 

قیمت دوره آموزش الکترونیک در سایت ایران تعمیرات چقدر است؟

برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق دوره آموزش الکترونیک در سایت ایران تعمیرات و همچنین دریافت پاسخ دیگر سوال‌های خود با همکاران ما تماس بگیرید.

09191080287--------------------02166904202
Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake lv man bag hermes birkin replica louis vuitton duffle bag replica chanel imitazioni perfette louboutin pas cher cartier love bracelet replica 1:1 louboutin pas cher replica cartier love bracelet replica louis vuitton wallet cartier bracelet replica Borse Louis Vuitton false dove trovarl Bvlgari B.ZERO1 replica ysl imitazione replica cartier love bracelet cartier bracelet replica replica Louis Vuitton shoes hermes belt replica replica lv australia replica borse louis vuitton louis vuitton shoes replica Portafoglio louis vuitton imitazioni Louis Vuitton Taschen replica gucci imitazioni van cleef replica fake bvlgari ring louis vuitton imitate kaufen replica chanel wallet scarpe louis vuitton imitazioni replica louis vuitton wallet 1:1 goyard pas cher Louis Vuitton China online Shop louis vuitton duffle bag replica replica gucci wallet replica louis vuitton wallet replica Jordan 4 gucci imitazioni hermes belt replica fake louis vuitton shoes louis vuitton backpack replica replica cartier love bracelet cartier bracelet replica replique louboutin replica louis vuitton pochette metis bag juste un clou replica Bvlgari B.ZERO1 replica replique Sac Louis Vuitton van cleef replica replica louis vuitton wallet chanel backpack replica