آموزش تعمیرات بردهای مخابراتی

آموزش تعمیرات بردهای مخابراتی

3

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1402/09/04 ثبت نام کنید

با شنیدن نام مخابرات، چیزی که در ذهن تداعی می شود مربوط به ارتباطات و تلفن می باشد. مخابرات محدود به تلفن های بین شهری نمی باشد بلکه حتی ارتباطات ماهواره ای که بین ایستگاه های زمینی و فضایی هم صورت می گیرد را تحت پوشش دارد. همگام با پیشرفت در زمینه الکترونیک تمامی علومی که می توان گفت به نوعی پیشرفت هایی صورت گرفت. مخابرات هم از این قاعده مستثنی نبوده و پیشرفت های چشمگیری در این زمینه صورت گرفته است.

با گسترش جمعیت و ارتباط همگانی اگر این صنعت ارتباطات به صورت مکانیزه در نمی آمد استفاده از سیستم های ارتباطی شرکت های  مخابراتی عملا نمی توانستند ارتباطات را کنترل و مدیریت کنند و با موشکل مواجه می شدند. در اینجا می توان گفت طراحی سیستم های الکترونیکی که بتوانند این حجم ارتباطات را کنترل کنند به کمک شرکت مخابرات آمدند و به سازمان دهی بهتر آن ها تا به امروز منجر شد.

آموزش تعمیرات برد مخابراتی

از آنجا که تمامی این لوازم دیجیتالی هستند از انواع برد الکترونیکی با طراحی مخصوص به خود استفاده می شود در آنها. بردهای مخابراتی نیز طراحی مخصوص به خود را دارند. همانطوری که گفته شد چون از برد الکترونیکی است و تمامی قطعات برد با هم در ارتباط هستن کوچکترین اشکالی که بروز کند کل دستگاه احتمال دارد کارکردش را از دست بدهد. بنابراین بسیار حساس بوده و عیب یابی آن نیز مشکل خواهد بود. اما برای کشی که با چنین بردهایی و کارایی آن مسلط و آشنا باشد جای نگرانی نخواهد بود و می تواند مشکل را برطرف سازد.

 

دوره تخصصی آموزش تعمیر برد مخابراتی

آموزشگاه ایران تعمیرات یکی از قویترین مراکز در زمینه آموزش الکترونیک و تعمیرات انواع بردها و تمامی لوازم الکترونیکی برای علاقمندان به یادگیری آموزش تعمیرات برد های مخابراتی اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیر بردهای مخابراتی کرده است.

از جمله سرفصل هایی که در این دوره تدریس می شود:

  • آشنایی و آموزش الکترونیک مقدماتی
  • آموزش الکترونیک تخصصی
  • آشنایی با ابزارهای تخصصی
  • کار بر روی انواع مادربوردهای مختلف دستگاهها
  • نقشه خوانی مدارها 
  • شناخت اصول تعمیرات انواع بوردها و سوئیچ های مخابراتی

و بسیاری موارد دیگر که در کلاس های کاملا عملی و به صورت کامل زیر نظر متخصصین این حرفه اموزش داده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این دوره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات میتوانند با شماره های زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در دپارتمان آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09191080287--------------------02166568284

آدرس : تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی -  جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان98-واحد3