آموزش تعمیرات کامپیوتر

آموزش تعمیرات کامپیوتر

امروزه استفاده از کامپیوتر یکی از نیازهای ضروری برای بخش‌های مختلف جامعه است که از دوران مدرسه گرفته تا دورانی که یک فرد در آزمایشگاه یا دانشگاه مشغول به کار است شامل می‌شود. البته چیزی که امروزه در مورد کامپیوترها مطرح است این موضوع است که در گذشته چنین نبوده و بسیاری از کارها به صورت دستی انجام می‌شده که شاید در گذشته به دلیل عدم گستردگی که امروزه وجود دارد، مشکلی نبوده ولی امروزه دیگر نمی‌توان به روش‌های سنتی کارهای خود را انجام داد، خصوصاً در زمینه مهندسی و علوم دیگر.

تمامی افرادی که از کامپیوترها برای کارهای خود استفاده می‌کنند، نیازمند پشتیبانی فنی خواهند بود زیرا شاید کاربران و مهندسین استفاده کننده بسیار حرفه‌ای کامپیوتر به عنوان مثال طراح معمار حرفه‌ای باشند که با نرم افزارهای مخصوص به طراحی و ایجاد پروژه مشغول هستند ولی الزاماً یک تعمیرکار کامپیوتر نبوده و در صورتی که کامپیوترشان دچار مشکل فنی در هر بخش چه سخت افزاری یا نرم افزاری شود کارشان به اختلال خواهد افتاد.

تعمیرات کامپیوتر

همان‌طور که گفته شد تمام کارهای امروزی با استفاده کامپیوترها انجام می‌شود و برای همین تقریبا هر شرکت و سازمانی نیازمند پشتیبان فنی در زمینه‌هایی چون نرم افزار و سخت افزار است تا در صورت بروز مشکل بتواند ایراد را برطرف کند.

در این مطلب دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر که در مرکز آموزشی ایران تعمیرات برگزار می شود را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.
 

معرفی دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر (مقدماتی و پیشرفته)

دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر که به صورت مقدماتی و پیشرفته در ایران تعمیرات برگزار می گردد، یکی از دوره های محبوب بین کارآموزان است. یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این دوره آموزشی این است که در چند سال اخیر در ایران قیمت کامپیوترها، همزمان با افزایش نجومی قیمت دلار، افزایش بسیار زیادی داشته است. قطعات مختلف کامپیوترها در این سال ها بسیار گران شده اند. از این رو مراجعه برای تعمیر کامپیوترها نسبت به گذشته چندین برابر شده است. از طرفی دستمزدی که تعمیرکاران برای تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوترها دریافت می کنند نیز نسبت به سال های گذشته افزایش زیادی داشته است. 
بنابراین بسیاری از کارآموزان، می دانند که با یادگیری حرفه ای همچون تعمیرات کامپیوتر، می توانند به درآمدهای بالایی دست پیدا کنند. ایران تعمیرات نیز این امکان را فراهم کرده که علاقه مندان به این حرفه بتوانند با صرف کمترین هزینه و زمان ممکن، به بهترین نحو تعمیرات کامپیوتر را آموزش ببینند.
دوره آموزش تعمیر کامپیوتر شامل آموزش تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر و آموزش تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر می شود. شما با شرکت در این دوره و فراگیری تخصص های لازم، می توانید وارد بازار بزرگ تعمیرات کامپیوتر در کشور شوید. 
 

دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر

مشکلات نرم افزاری کامپیوتر برای بسیاری از ما آشنا هستند. همه ما بارها با این مشکلات مواجه شده ایم. برخی از مشکلات و ایرادات نرم افزاری کوچک و قابل حل می باشند. اما بسیاری از این مشکلات توسط خود کاربران به راحتی برطرف نمی شود. بلکه نیاز به یک متخصص و یا یک تعمیرکار حرفه ای برای رفع این گونه مشکلات نرم افزاری وجود دارد. ما در این مرکز آموزش تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر را به طور کامل به کارآموزان خود یاد می دهیم. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر شما نیز می توانید به یک متخصص در زمینه تعمیر نرم افزاری کامپیوتر تبدیل شوید.

دوره آموزش تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر

اگر بتوان برخی از مشکلات نرم افزاری را با سرچ در گوگل یا پرس و جو از دوستان و آشنایان برطرف کرد، مشکلات سخت افزاری کامپیوتر را تنها با مراجعه به تعمیرکار می توان رفع و رجوع نمود. کامپیوترها از قطعات الکترونیکی زیادی تشکیل شده اند. این قطعات به دلایل مختلفی مانند نوسانات برق، تمام شدن عمر مفید قطعه، استفاده زیاد از کامپیوتر و موارد دیگر دچار خرابی ها و مشکلات متعددی می شوند. از آنجا که خرید قطعات یا خرید کامپیوتر جدید و نو به هیچ عنوان به صرفه نمی باشد، تمامی کاربران ترجیح می دهند کامپیوتر خود را برای تعمیر به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارند. شرکت کنندگان در دوره های قبلی آموزش تعمیرات کامپیوتر در این مرکز، هم اکنون بخشی از این تعمیرکاران را تشکیل می دهند.

شما هم با شرکت در این دوره می توانید به جمع این تعمیرکاران حرفه ای پیوسته و درآمد خوبی از این طریق کسب نمایید.

 

ویژگی دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر

مجتمع فنی ملی پایتخت با برگزاری دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر فضایی را برای شما فراهم می ‌کند تا بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن این حرفه را یاد گرفته و سپس وارد بازار کار شوید. کلاس ‌های آموزشی در این دوره با تمرکز بر یادگیری کارآموز به صورت عملی و پروژه محور برگزار می‌ شوند. ما در این دوره از برترین تعمیرکاران و اساتید با تجربه برای تدریس استفاده می‌ کنیم. علاوه بر این ها ویژگی های دیگر این دوره آموزشی را می توانید در زیر مشاهده کنید:
 • آموزش کاملا عملی و پروژه محور
 • استفاده از اساتید و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب
 • کامل و جامع بودن مباحث تدریس شده در دوره
 • تدریس تا تسلط کامل شرکت کنندگان بر مباحث
 • کارگاه‌های مجهز و به روز
 • دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی
 • پشتیبانی فنی کامل دوره
 • ارائه خوابگاه مناسب برای شرکت کنندگان شهرستانی
 • ارائه مدرک پایان دوره معتبر

 

چرا نیاز داریم تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر را یاد بگیریم؟

آیا تا به حال با این مشکل مواجه شده‌اید که کامپیوترتان خراب شده و دیگر روشن نمی‌شود؟ یا نمی‌توانید برنامه خاصی از آن را باز کنید؟ یا با یک صفحه آبی مواجه می‌شوید؟ لحظات خیلی بدی است! ممکن است در گوگل مشکل خود را سرچ کنید. اما در اکثر مواقع سرچ کردن به نتیجه‌ای ختم نمی‌شود. به این ترتیب باید کامپیوتر خود را بردارید و به یک تعمیرکار مراجعه کنید. اما اگر خودتان می‌توانستید کامپیوتر خود را تعمیر کنید چه؟ و یا اگر می‌توانستید کامپیوتر اطرافیان و دوستان‌تان را تعمیر کنید؟ آن موقع مشکل خیلی ساده حل می‌شد. کافی بود ایراد کامپیوتر را عیب یابی کنید و سپس به تعمیر آن بپردازید. نه هزینه اضافه‌ای پرداخت می‌کردید و نه مجبور به حمل و نقل کامپیوتر بزرگ و سنگین خود می‌شدید! اما این فقط یکی از مزیت‌های کوچک یادگیری تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر است.

آموزش تعمیرات کامپیوتر

مزیت اصلی یادگیری این حرفه در این است که افراد زیادی مانند خود شما کامپیوترشان با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری زیادی مواجه می‌شود که خودشان قادر به برطرف کردن آن نیستند. بنابراین به دنبال یک متخصص و یک تعمیرکار حرفه‌ای می‌گردند تا تعمیرات کامپیوتر را برای آن‌ها انجام دهد. علاوه بر این که تعداد این افراد و در واقع تعداد کامپیوترهایی که هر روزه خراب می‌شوند بسیار زیاد است، تعمیرکاران حرفه‌ای زیادی وجود ندارند. اگر هم تعمیرکاران حرفه‌ای و مجربی باشند سرشان آنقدر شلوغ است که وقت نمی‌کنند تمامی سفارش‌ها را انجام دهند. بنابراین در اینجا یک جای خالی و البته مناسب برای کسی پیدا می‌شود که تعمیرات کامپیوتر را به صورت تخصصی بلد باشد.

 

آیا تعمیرات کامپیوتر، بازار کار خوبی در ایران دارد؟

با توجه به مواردی که در بخش قبلی عنوان کردیم، بازار کار تعمیرات کامپیوتر در ایران در حال حاضر برای ورود بسیار مناسب است. تعداد زیاد مدل‌ها و برندهای مختلف تولید کننده قطعات کامپیوتر هر کدام نیاز به متخصصانی دارند که قادر به عیب یابی و رفع مشکلات آن‌ها باشند. همچنین به دلیل استفاده روز افزون از کامپیوتر توسط افراد جدیدتر، و احتمال خرابی بالای کامپیوترها، این بازار همیشه تشنه تعمیرکارانی حرفه‌ای و مجرب است.

بنابراین ورود به بازار تعمیرات کامپیوتر در ایران یک فرصت شغلی بسیار مناسب با درآمد بالا و قابل توجهی است که تنها افرادی از آن سود می‌برند که سریعتر این حرفه پردرآمد را بیاموزند. برای یاد گرفتن تعمیر کامپیوتر تنها چیزی که نیاز دارید، شرکت کردن در یک دوره آموزشی کامل و جامع و البته عملی است. دوره‌ای که ما در ایران تعمیرات برگزار می‌کنیم.

 

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر

بسیاری از کارآموزان مایلند قبل از شرکت در دوره به سرفصل هایی که در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر تدریس می شوند آشنایی پیدا کنند. در این بخش سرفصل های مهم این دوره را معرفی کرده ایم. با توجه به اینکه دوره آموزش تعمیر کامپیوتر در دو بخش دوره آموزش تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر و دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر برگزار می گردد.
سرفصل های این دو بخش با هم تفاوت دارند. اما در یک نگاه کلی سرفصل هایی که در این دوره آموزش داده می شوند به چند دسته تقسیم می شوند. در دسته اول سرفصل های آموزشی تئوری را داریم که به آشنایی کارآموزان با کامپیوترها کمک زیادی می ‌کند. البته بسیاری از کارآموزان با این موارد آشنایی قبلی دارند. به همین دلیل میزان تدریس این سرفصل ها در کلاس بسته به تجربه و دانش قبلی کارآموزان ممکن است متفاوت باشد. از طرفی آموزش های مقدماتی را داریم که شما را برای ورود به آموزش تعمیرات کامپیوتر آماده می کنند. آموزش هایی مانند نحوه کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیر کامپیوتر، نحوه باز و بسته کردن قطعات مختلف کامپیوتر و ... که در این زمینه هم تعداد زیادی از شرکت کنندگان آشنایی قبلی خوبی دارند. اما در صورتی که برخی از شرکت کنندگان در دوره با این موارد آشنا نباشند، اساتید دوره آموزش های کامل را در اختیار آن ها می گذارند.
بخش دیگری از سرفصل ها مربوط به چگونگی عیب یابی، رفع عیوب، تعمیرات و تعویض قطعات مختلف در کامپیوترها می پردازد که مهم ترین بخش در آموزش تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر است. در بخش نهایی نیز آموزش تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر را داریم که رفع مشکلات مختلف نرم افزاری مانند مواجه شدن با صفحه آبی، نصب نشدن نرم افزارها، وجود مشکل در درایورها، ارورهای مختلف و ... بخشی از آن ها می باشد.
 • آموزش شناخت و آشنایی کامل با کامپیوترها و نحوه کار آن ها
 • آموزش شناخت و آشنایی کامل با سیستم عامل های مختلف
 • آموزش شناخت و آشنایی کامل با قطعات مختلف تشکیل دهنده کامپیوترها
 • آموزش شناخت و آشنایی کامل با مباحث آی تی و رایانه 
 • آموزش های مقدماتی مورد نیاز برای دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر شامل موارد زیر: 
 1. آموزش قطعه شناسی اس ام دی SMD مورد نیاز برای دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر 
 2. آموزش الکترونیک پایه و مقدماتی مورد نیاز برای دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر
 3. آموزش کار با ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر
 4. آموزش باز و بسته کردن صحیح و اصولی کامپیوترها
 5. آموزش شناخت و آشنایی کامل با انواع قاب ها و لولاها و نحوه باز و بسته کردن قطعات مختلف در کامپیوتر

 

 • آموزش عیب یابی، رفع عیب و تعمیرات و تعویض قطعات مربوط به بردها و مدارات الکترونیکی در انواع کامپیوتر شامل موارد زیر:
 1. آموزش تعمیرات برد اصلی یا مادربرد در انواع کامپیوتر
 2. آموزش تعمیرات برد تغذیه یا همان پاور در انواع کامپیوتر
 3. آموزش تعمیرات قطعات آسیب دیده و معیوب روی برد اصلی در انواع کامپیوتر
 4. آموزش تعویض قطعات سوخته و معیوب و آسیب دیده روی برد اصلی در انواع کامپیوتر 
 5. آموزش نحوه تعویض بردهای الکترونیکی انواع کامپیوتر
 6. آموزش تعمیر مدارات الکترونیکی در انواع کامپیوترها
 7. آموزش نحوه نقشه خوانی روی مدار در انواع کامپیوترها
 
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات و تعویض قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع کامپیوتر شامل موارد زیر: 
 1. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر منبع تغذیه یا پاور در انواع کامپیوتر 
 2. آموزش نحوه تعویض منبع تغذیه یا پاور در انواع کامپیوتر 
 3. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر سی پی یو CPU در انواع کامپیوتر 
 4. آموزش نحوه تعویض سی پی یو CPU در انواع کامپیوتر 
 5. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر کارت حافظه یا RAM در انواع کامپیوتر 
 6. آموزش نحوه تعویض کارت حافظه یا RAM در انواع کامپیوتر 
 7. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر کارت گرافیک در انواع کامپیوتر 
 8. آموزش نحوه تعویض کارت گرافیک در انواع کامپیوتر 
 9. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر هارد دیسک اینترنال در انواع کامپیوتر 
 10. آموزش نحوه تعویض هارد دیسک اینترنال در انواع کامپیوتر 
 11. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر هارد SSD اینترنال در انواع کامپیوتر 
 12. آموزش نحوه تعویض هارد SSD اینترنال در انواع کامپیوتر 
 13. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر درایور دیسک نوری در انواع کامپیوتر 
 14. آموزش نحوه تعویض درایور دیسک نوری در انواع کامپیوتر 
 15. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر فن پاور در انواع کامپیوتر 
 16. آموزش نحوه تعویض فن پاور در انواع کامپیوتر 
 17. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر فن و HEAT SINK سی پی یو در انواع کامپیوتر 
 18. آموزش نحوه تعویض فن و HEAT SINK سی پی یو در انواع کامپیوتر 
 19. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر کارت صدا در انواع کامپیوتر 
 20. آموزش نحوه تعویض کارت صدا در انواع کامپیوتر 
 21. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر چیپست در انواع کامپیوتر 
 22. آموزش نحوه تعویض چیپست در انواع کامپیوتر 
 23. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر اسلات های رم روی مادربرد در انواع کامپیوتر 
 24. آموزش نحوه تعویض اسلات های رم روی مادربرد در انواع کامپیوتر 
 25. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر اسلات های کارت گرافیک روی مادربرد در انواع کامپیوتر 
 26. آموزش نحوه تعویض اسلات های کارت گرافیک روی مادربرد در انواع کامپیوتر 
 27. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت اسلات سی پی یو روی مادربرد در انواع کامپیوتر 
 28. آموزش نحوه تعویض پورت اسلات سی پی یو روی مادربرد در انواع کامپیوتر 
 29. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر بایوس در انواع کامپیوتر 
 30. آموزش نحوه تعویض بایوس در انواع کامپیوتر 
 
تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر
 
 • آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات و تعویض پورت ها و درگاه های ورودی و خروجی مختلف در انواع کامپیوترها شامل موارد زیر:
 1. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت یو اس بی USB در انواع کامپیوتر
 2. آموزش نحوه تعویض پورت یو اس بی USB در انواع کامپیوتر
 3. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت اچ دی ام آی HDMI در انواع کامپیوتر
 4. آموزش نحوه تعویض پورت اچ دی ام آی HDMI در انواع کامپیوتر
 5. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت وی جی ای VGA در انواع کامپیوتر
 6. آموزش نحوه تعویض پورت وی جی ای VGA در انواع کامپیوتر
 7. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت LAN در انواع کامپیوتر
 8. آموزش نحوه تعویض پورت LAN در انواع کامپیوتر
 9. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت خروجی صدا در انواع کامپیوتر
 10. آموزش نحوه تعویض پورت خروجی صدا در انواع کامپیوتر
 11. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت اترنت در انواع کامپیوتر
 12. آموزش نحوه تعویض پورت اترنت در انواع کامپیوتر
 13. آموزش عیب یابی و رفع عیب و تعمیر پورت کارت خوان در انواع کامپیوتر
 14. آموزش نحوه تعویض پورت کارت خوان در انواع کامپیوتر
 15. آموزش نحوه صحیح ارتقای رم RAM در انواع کامپیوتر
 16. آموزش نحوه صحیح ارتقای کارت گرافیک در انواع کامپیوتر
 
 • آموزش رفع مشکلات و تعمیرات نرم افزاری در انواع کامپیوترها شامل موارد زیر:
 1. آموزش شناخت و آشنایی کامل با سیستم عامل ویندوز
 2. آموزش شناخت و آشنایی کامل با سیستم عامل مک او اس
 3. آموزش شناخت و آشنایی کامل با سیستم عامل لینوکس
 4. آموزش نحوه صحیح نصب سیستم عامل ویندوز روی کامپیوتر
 5. آموزش نحوه صحیح نصب سیستم عامل مک او اس روی کامپیوتر
 6. آموزش نحوه صحیح نصب سیستم عامل لینوکس روی کامپیوتر
 7. آموزش نحوه صحیح ارتقای سیستم عامل ویندوز روی کامپیوتر
 8. آموزش نحوه صحیح ارتقای سیستم عامل مک او اس روی کامپیوتر
 9. آموزش نحوه رفع مشکل نصب نشدن سیستم عامل روی کامپیوتر
 10. آموزش نحوه رفع مشکل نصب نشدن نرم افزارها روی کامپیوتر
 11. آموزش نحوه رفع مشکل حذف نشدن نرم افزارها از روی کامپیوتر
 12. آموزش نحوه رفع مشکل آبی شدن صفحه نمایشگر بعد از روشن کردن کامپیوتر
 13. آموزش نحوه رفع مشکل کند شدن ناگهانی سرعت کامپیوتر
 14. آموزش نحوه نصب درایورهای مختلف روی کامپیوتر
 15. آموزش رفع مشکل نصب نشدن درایورها روی کامپیوتر
 16. آموزش نحوه رفع مشکل ارورهای مختلف کامپیوتر
 17. آموزش نحوه رفع مشکل ارورهای مربوط به فایل های DLL 
 18. آموزش نحوه رفع مشکل ارورهای مربوط به شبکه و اینترنت
 19. آموزش نحوه رفع مشکل ارورهای مربوط به گواهی امنیتی
 20. آموزش نحوه رفع مشکل خطاهای داخلی نرم افزار
 21. آموزش نحوه رفع مشکل قطع شدن شبکه اینترنت کامپیوتر
 22. آموزش نحوه رفع مشکل باز نشدن نرم افزارهای مختلف روی کامپیوتر
 23. آموزش ویروس کشی کامپیوتر به صورت کامل و حرفه ای
 24. آموزش نحوه افزایش امنیت کامپیوتر
 • و ...

 

دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر برای چه کسانی است؟

این دوره برای تمامی افرادی که به انجام کارهای تعمیراتی علاقه دارند مناسب می باشد. همچنین اگر به دنبال کسب درآمدهای بالا از طریق انجام کارهای تعمیراتی و سبک می باشید، شرکت در این دوره را حتما به شما پیشنهاد می کنیم. بسیاری از شرکت کنندگان این دوره از قبل با مباحث تعمیراتی آشنایی دارند، یا اینکه تعمیرکار می باشند و می خواهند یک حرفه تعمیراتی دیگر را نیز یاد بگیرند. این دوره برای این افراد نیز بسیار مناسب است.

 

هزینه آموزش تعمیرات کامپیوتر

هزینه شرکت در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر به موارد مختلفی بستگی دارد. اگر در دوره ای شرکت کنید که برای آموزش شما مکان مناسبی با کارگاه های پیشرفته و مجهز در نظر گرفته باشد، منطقی است که نسبت به آموزشگاهی که بدون تجهیزات یا با تجهیزات قدیمی و ناکارآمد دوره های خود را برگزار می کند، هزینه بیشتری پرداخت کنید. اساتید دوره، تعداد کلاس ها، شرایط برگزاری و مواردی مانند این ها به طور مستقیم بر قیمت دوره آموزش تعمیر کامپیوتر تاثیر می گذارند. برای اطلاع از هزینه دقیق شرکت در این دوره کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

مهارت هایی که در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر کسب می کنید

دوره آموزش تعمیر کامپیوتر به گونه ای برگزار می شود که کارآموزان را با مهارت های تخصصی وارد بازار کار نماید. برخی از مهارت هایی که در طول این دوره کسب می کنید عبارتند از:
 • عیب یابی دقیق مشکل کامپیوتر
 • تعمیر سخت افزاری کامپیوتر
 • تعمیر نرم افزاری کامپیوتر
 • رفع تمامی مشکلات پیش آمده برای کامپیوترها
 • ارتقای سیستم کامپیوتر
 • و ...

 

ویدئوی معرفی دوره

در ویدئوی زیر دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر را به طور کامل معرفی کرده‌ایم. حتما این ویدئو را مشاهده کنید تا به خوبی با نحوه ثبت نام و شرکت در دوره و همچنین نحوه برگزاری دوره آشنا شوید.

 

تجربه دانشجویان پیشین دوره

کارآموز اول: من در چند دوره آموزش تعمیر کامپیوتر شرکت کرده بودم اما هیچکدوم به اندازه این دوره کامل نبوده و نیازهای منو برطرف نکرد. از ایران تعمیرات ممنونم.

کارآموز دوم: چیزی که ایران تعمیرات رو متمایز می‌کنه اینه که برای ما کارآموزان شهرستانی هم شرایط کامل اسکان رو فراهم می‌کنه. من تهران زندگی نمی‌کنم اما بدون هیچ مشکلی در دوره شرکت کردم.

 

سوالات متداول دوره اموزش تعمیرات کامپیوتر

 1. آیا این دوره پیش نیاز خاصی دارد؟پاسخ: خیر. دوره آموزش تعمیر کامپیوتر به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج ندارد. این دوره آموزشی به صورت صفر تا صد برگزار می‌گردد و از مباحث پایه و مقدماتی آغاز می‌شود. البته در صورتی که شرکت کنندگان دوره با برخی مباحث آشنایی داشته باشند، این مباحث خلاصه شده و سریع‌تر به سراغ آموزش‌ های تخصصی می ‌رویم.

 2. محل برگزاری دوره تعمیرات کامپیوتر کجاست؟
  این دوره در شهر تهران برگزار می‌شود. کارآموزان شهرستانی نیز می‌توانند در دوره ثبت نام کنند. برای اطلاع از مکان دقیق برگزاری دوره با همکاران ما تماس بگیرید.

 3. هزینه شرکت در دوره آموزش تعمیر کامپیوتر چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

 4. آیا برای شرکت کنندگان از شهرهای دور خوابگاه در نظر گرفته شده؟
  بله. تمامی شرکت کنندگان می ‌توانند در خوابگاه‌ های مورد تایید و نظارت ما اسکان گزینند.

 5. آیا در پایان دوره آموزش تعمیر کامپیوتر مدرک هم ارائه می‌شود؟
  بله. ایران تعمیرات پس از اتمام دوره مدرک فنی و حرفه‌ای معتبر به کارآموزان اعطا می‌کند.
  جهت کسب اطلاعات از زمان برگزاری دوره و یا سرفصلهای جدید میتوانید با شماره موبایل 09191080287 تماس بگیرید.

   

دوره تعمیرات کامپیوتر

چرا کلاس‌های ایران تعمیرات را انتخاب کنیم؟

کلاس‌هایی که ما در ایران تعمیرات برگزار می‌کنیم، مانند کلاس تعمیر کامپیوتر، کامل و جامع هستند و تمامی جنبه‌های آموزشی موضوع را در بر می‌گیرند.

 • کلاس آموزشی تعمیرات کامپیوتر به صورت کاملا عملی و پروژه محور تدریس می‌شود.
 • امکان اسکان برای کارآموزان شهرستانی فراهم شده است. (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با همکاران ما تماس بگیرید)
 • اساتید کلاس‌ها و دوره‌های ایران تعمیرات همگی کهنه کار و متخصص هستند و می‌توانند تمامی تجربه خود را در اختیار شما قرار دهند.

دوره تعمیرات کامپیوتر یکی از دوره‌های محبوب و پر‌طرفدار در میان دوره‌های آموزشی در آموزشگاه ایران تعمیرات است که امروزه بازار کار بزرگی را شامل می‌شود.

 

قیمت دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت دقیق دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر ایران تعمیرات با همکاران ما تماس بگیرید. همچنین تمامی سوالات خود را می‌توانید از همکاران ما یا در بخش نظرات بپرسید.

 
09191080287-------------------------02166904202