آموزش تعمیرات کارت گرافیک

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
3 1399/04/07 ثبت نام کنید

دوره تخصصی آموزش تعمیرات کارت گرافیک

استفاده فراوان از کارت های گرافیک توسط کاربران کامپیوترهای دسکتاپ و کاربران لپ تاپ بر کسی پوشیده نیست. این حجم وسیع استفاده از کارت های گرافیک، حجم وسیعی از خرابی کارت های گرافیک را نیز به دنبال دارد. پس همواره کاربران زیادی هستند که نیاز به افرادی دارند که در زمینه تعمیرات کارت گرافیک متخصص باشند و قادر به عیب یابی و تعمیر کارت گرافیک باشند.

شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک می توانید به یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات کارت گرافیک تبدیل شوید و با ورود به بازار کار در این عرصه به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.در این مطلب که به قصد معرفی دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک نوشته شده است در ابتدا به معرفی کوتاهی از کارت گرافیک می پردازیم، گرافیک های آنبرد و کارت های گرافیک مجزا را معرفی می کنیم و از مزیت کارت گرافیک نسبت به گرافیک های آنبود سخن می گوییم. ویژگی ها و مزیت های این دوره را به شما عزیزان معرفی می کنیم. در انتها نیز فهرستی از سر فصل های مطرح شده در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک را با هم مرور می کنیم تا شما را بیشتر با این دوره آشنا کرده باشیم. با ما همراه باشید.

کارت گرافیک یا همان پردازشگر گرافیکی با عبارت اختصاری GPU شناخته می شود. GPU در واقع مخفف عبارت Graphics Processing Unit به معنای واحد پردازش گرافیک می باشد.واحد پردازش گرافیکی یا همان GPU یک قطعه الکترونیکی است که با محاسبات بسیار زیاد، برای رندرینگ یا ارائه ماشینی تصاویر مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از GPUها است که ما می‌توانیم تصویری را بر روی صفحه نمایش یا مانیتور کامپیوتر یا لپ تاپ مشاهده کنیم.یکی از انواع پردازنده های گرافیکی، کارت گرافیک است که به صورت مجزا روی مادربرد کامپیوتر و لپ تاپ نصب می شود و اقدام به پردازش تصاویر می کند.

معمولا روی مادربرد ها یک پردازنده گرافیکی را از پیش نصب می کنند که به آن گرافیک آنبورد می گویند. گرافیک آنبورد به طور کلی از کارت های گرافیک مجزا ضعیف تر عمل می کند از همین رو استفاده از کارت گرافیک بین کاربران کامپیوتر بسیار محبوبیت دارد.

آموزش تعمیرات کارت گرافیک


کارت های گرافیک چون بصورت مجزا از مادربرد عمل می‌کنند، می‌توان آن‌ها را به راحتی و با در نظر گرفتن فاکتورهایی مشخص، آپگرید کرد. همچنین کارت‌های گرافیک قابلیت‌هایی نیز دارند که در مقایسه با گرافیک های آنبورد، عملکرد گرافیکی را بسیار بهبود می‌بخشند.

در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک به طور کامل با تفاوت های کارت گرافیک و گرافیک آنبورد آشنا می شوید. همچنین در این دوره مزیت های کارت های گرافیک را نسبت به گرافیک های آنبورد به طور کامل خواهید شناخت.این نکته در مورد کارت های گرافیک نیز حائز اهمیت است که کارت های گرافیک مجزا علاوه برای طراحی برای مادربرد کامپیوترهای دسکتاپ، برای مادربرد لپ تاپ ‌ها نیز ساخته می‌شوند.

آموزش تعمیر کارت گرافیک سوخته

از آنجا که استفاده از گرافیک آنبورد برای مواردی مانند بازی کردن و کار با نرم افزارهای مختلف گزینه مناسبی نمی باشد، بسیاری از کاربران کامپیوتر از کارت های گرافیک استفاده می کنند. کارت های گرافیک نیز مانند دیگر قطعات الکترونیکی همواره در معرض خراب شدن هستند و این حجم وسیع استفاده از کارت گرافیک توسط کاربران کامپیوتر در کشور ما به دنبال خود نیاز به افرادی که بتوانند کارت های گرافیک مختلف را شناخته و قادر به عیب یابی و تعمیر آن ها باشند را بیشتر می کند.

شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک به یک متخصص در زمینه تعمیرات کارت گرافیک تبدیل شوید و به این نیاز بزرگ بازار پاسخ دهید. با گذراندن این دوره شما می توانید بلافاصله وارد بازار کار در این عرصه شده و با استفاده از تخصصی که کسب کرده اید به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.
شما در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک با انواع برندهای تولید کننده کارت گرافیک آشنا خواهید شد و تفاوت های موجود در کارت گرافیک برندهای مختلف را خواهید شناخت. همچنین در این دوره شما را با انواع مختلف کارت گرافیک آشنا می کنیم.

این دوره کاملا عملی است. به این معنا که شما در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک به صورت پروژه محور دست به تعمیر انواع مختلف کارت گرافیک می زنید و چگونگی تعمیرات کارت های گرافیک را در حین عمل خواهید آموخت.این آموزش زیر نظر برترین اساتید و تعمیر کاران در این زمینه آموزش خواهید دید و می توانید از تجربه و دانش آن ها نهایت استفاده را ببرید.

سر فصل دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک

عبارتند از:

 • آشنایی کامل با انواع برندهای مختلف تولید کننده کارت گرافیک
 • آشنایی کامل با مدارهای کارت گرافیک
 • آشنایی کامل با چیپ های کارت گرافیک OnBoard روی مادربرد کامپیوتر و لپ تاپ
 • آموزش الکترونیک مربوط به کارت گرافیک در قطعه شناسی و ارتباط آن با اسلات روی مادربرد
 • آموزش بررسی قطعات SMD و آی سی های روی برد
 • آموزش مسیر یابی روی برد کارت گرافیک برای رسیدن  به عیب و عیب یابی
 • آموزش عیب یابی روی برد کارت گرافیک
 • آموزش نحوه ولتاژ گیری و روش های ولتاژ گیری برای کارت گرافیک
 • آموزش عیب یابی و تعمیر آی سی های حافظه گرافیکی
 • آموزش عیب یابی و تعمیر آی سی های چیپ اصلی
 • آموزش نحوه صحیح ریبال کردن کارت گرافیک به صورت دستی
 • آموزش تعمیرات کارت گرافیک ATI  
 • آموزش تعمیرات کارت گرافیک nvidia
 • آموزش رفع اشکالات متداولی که برای کارت های گرافیک به وجود می آید
 • و بسیاری از نکات آموزشی دیگر

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک میتوانند با شماره های 02166568284-------------09191080287 تماس بگیرند و یا فرم پیش ثبت نام را پر کنند تا همکاران ما در واحد آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.