آموزش بازیابی اطلاعات

دوره تخصصی آموزش بازیابی اطلاعات از هارد و فلش مموری

آموزش بازیابی اطلاعات در دنیای امروز اطلاعات و داشتن اطلاعات حرف اول و آخر را میزند. دیگر گذشت زمانیکه همه اطلاعات بر روی نسخ خطی نگهداری میشد. الآن دیگر هارد دیسکهای کربنی دارد به بازار میآید. دیگر یک کتابخانه عظیم از اطلاعات را روی یک هارد جیبی و یا حتی یک فلش مموری میتوان جا داد. و این اطلاعات هرجا که باشیم همراه ما است اطلاعات گرانبها هستند اگر این اطلاعات از بین بروند برای بدست آوردن دوباره آنها باید بهای گزافی پرداخت کرد بهای مادی و زمان.

آموزش ریکاوری هارد

بازیابی اطلاعات فلش

و اینگونه است که آموختن چگونگی بازیابی اطلاعات مهم میشود. و دوره آموزش ریکاوری اطلاعات به یکی از پول سازترین دوره ها در آموزشگاه ایران تعمیرات تبدیل میشود. در دوره آموزش بازیابی اطلاعات ابتدا با ایرادات سخت افزاری وسایل انتقال اطلاعات از قبیل هارد و فلش آشنا میشویم. سپس وارد حیطه نرم افزار شده و کار با انواع نرم افزارهای مختلف را آموزش خواهید دید. در دوره آموزش تعمیرات هارد عملاً خواهید دید که از این طریق چگونه میشود درآمد داشت.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات میتوانند با شماره های زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در دپارتمان آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09191080287--------------------02166568284

آدرس : میدان انقلاب -خیابان جمالزاده شمالی – خیابان فرصت شیرازی– نرسیده به والعصر-کوچه صالحی – نبش کوچه درفش – پلاک1