آموزش تعمیر صندوق فروشگاهی

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
3 1402/09/04 ثبت نام کنید

یکی از دستگاه هایی که در فروشگاه ها مخصوصأ فروشگاه های بزرگ برای مدیریت بهتر خرید و پرداخت وجه وجود دارد صندوق های فروشگاهی می باشد. این صندوق ها در انواع مختلفی می باشند و دارای امکانات مختلفی هستند. یک دستگاه مکانیکی و یا الکترونیکی برای محاسبه و ثبت خرید و فروش معاملات می باشد. برخی از آن ها بارکد خوان دارند. برخی دارای مانیتور لمسی می باشند. این گونه دستگاه ها داری قابلیت رسید پرداخت به مشتری نیز می باشند و نیز پرینت دخل و خرج در پایان روز، هفته، ماه و سال می‌تواند به خوبی تراز مالی‌ را مشخص کند. توصیه می‌شود مدلی را بخرید که قابلیت بک‌‌آپ گیری با USB را نیز داشته باشد. 

آموزش تعمیرات صندوق فروشگاهی

از جمله ویژگی های این دستگاه ها می توان به این موارد اشاره کرد که قابلیت سهولت در دسترسی به اطلاعات، حذف خطاهای انسانی در تهیه و پردازش اطلاعات، سرعت، دقت و امنیت بالا، هزینه بسیار پایین، امکان ردیابی و جستجو دقیق، اعمال کنترل های دقیق امنیتی و مدیریتی و … . در حقیقت، صندوق فروشگاهی برای جلوگیری از سرقت یا اختلاس کارمند اختراع شد، نام اصلی آن صندوقدار فاسدنشدنی بود. صندوق فروشگاهی اغلب به ترازو، بارکدخوان و دستگاه های کارت خوان بانکی نیز متصل هستند. صندوق‌های فروشگاهی به طور کلی جایگزین کامپیوترهای چندکاره دارای نرم‌افزار می‌شوند.

با توجه به موارد یاد شده می توان دریافت چقدر کارکرد این دستگاه ها مهم بوده که به طور دقیق و بدون خطا کار کنند چرا که کوچکترین مشکلی که برای این دستگاه پیش آید چون وسیله ای الکترونیکی است روی تمامی قسمت ها اثر گذاشته و باید سریعأ رفع شود. از این رو نیاز به آشنایی با چندین مهارت دارد. ار این رو آموزشگاه ایران تعمیرات اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیر صندوق های فروشگاهی در کلاسهای کاملا تخصصی و عملی زیر نظر اساتید و متخصصین در این زمینه می باشد.

 

سرفصل‌های  دوره آموزش تعمیر صندوق فروشگاهی

  • آشنایی با انواع مختلف دستگاه های صندوق فروشگاهی
  • آشنایی با با ساختار و اجزای انها
  • آشنایی با نحوه کارکرد آن
  • آشنایی با نصب و راه اندازی آن
  • آموزش الکترونیک SMD جهت شناخت قطعات مین برد
  • آشنایی و آموزش نحوه تعمیر انواع قسمتهای صندوق مانند بارکدخوان و پول شمار و مانیتور و… و عیب یابی آن ها
  • آموزش عیب یابی و بر طرف کردن مواردی که سیستم دچار هنگ می شود.

و بسیاری  موارد دیگر. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات میتوانند با شماره های زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در دپارتمان آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09191080287--------------------02166568284

آدرس : تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی -  جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان98-واحد3