آموزش تعمیرات تلفن رومیزی بیسیم

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1397/01/26 ثبت نام کنید

دوره تخصصی آموزش تعمیرات تلفن های بیسیم

اگر بخواهیم به صورت کلی صحبت کنیم کار تعمیرات و خدمات فنی علاوه بر اینکه شغلی است منحصر به فرد و با آینده ای بسیار عالی یکی از مشاغل با درآمد خوب هم هست.خصوصا این که شما تعمیرات دستگاه های پرکاربرد را که در سطح جامعه بیشترین استفاده را دارند بلد باشید.

امروزه ارتباطات و ابزارهای مربوطه به معنای واقعی کلمه جزء ی از زندگی شده اند که جدا ناپذیر هستد،به عبارتی شما لحظه ای جهان امروز را بدون تلفن و وسایل ارتباطی دیگر تصور کنید ! – سخت است درسته ؟ خب تمامی این ارتباطات با استفاده از ابزارهای الکترونیکی امکام پذیر شده اند و بدون الکترونیک هرگز چنین سیستم پیچیده ای به وجود نمی آمد،همه ما از زمان های گذشته تا الان با واژه تلفن آشنایی داریم و همه از آن به خوبی استفاده کرده و میکنیم.خب این تلفن که به خطوط ارتباطی متصل است خود یک دستگاه الکترونیکی کوچک است که کار آن را دیگر توضیح نمی دهیم چون گمان نکنم کسی باشد که از کار کرد این وسیله اطلاعی نداشته باشد و بنابراین میرویم به سراغ مسائل فنی.

.آموزش تعمیرات تلفن بیسیم

خب از اون جایی که تلفن یک ابزار فوق العاده پر کاربر است پس خرابی آن هم به مرتب بیشتر خواهد بود، به عنوان مثال این مرکز تعمیراتی و آموزشی روزانه شاهد ورود مدل هایی مختلف از تلفن است که جهت تعمیرات و رفع عیب به این جا آورده شده اند،تلفن ها دارای انواع بسیاری هستند که در این جا می توانیم مثال معمولی – تلفن با idcoller – تلفن های دیجیتال – تلفن های چندکاره مانند تلفکس و تلفن های بی سیم را نام ببیرم.

همان طورکه گفته شد تلفن های رومیزی به دلیل کاربرد زیاد خب دچاراشکلات فنی می شوند و در اینجاست که وجود یک تکنسین خوب حس میشود که بتواند عیب و ایراد دقیق را پبدا کرده و برطرف نماید.

از آن جایی که این مرکز خود یک تعمیرگاه قوی در امر تعمیرات انواع دستگاه های الکترونیکی است می تواند همین اطلاعات و تجربیات فنی چندین ساله را در قالب آموزش در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

در همین راستا آموزشگاه ایران تعمیرات دوره های آموزش تعمیرات تخصصی تلفن های رومیزی برگزار نموده است.در این کلاس ها کارآموزان با روش های اصولی عیب یابی و رفع عیوب تلفن های رومیزی آشنا شده و می توانند ز آن پس خود به راحتی یک تلفن رومیزی از هر مدلی که باشد را عیب یابی و تعمیر نماید.گفتنی است که قوانین و  ساختار تلفن های رومیزی تقریباتا ۸۰ ردرصد در یک سطح بوده به همیت دلیل باشرکت در این کلاسها و پس از یادگیری می توانند هر نوع تلفن مدل های رومیزی را تعمیر کنند.

کلاس های  آموزش تعمیرات تلفن رومیزی بیسیم رومیزی کاملا عملی و ویژه ی بازار کار میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۷۹۱۹  –  ۰۹۱۹۱۰۸۰۲۸۷

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.

در صورت تمایل به شرکت در این دوره می توانید در فرم زیر به صورت آنلاین ثبت نام کنید.