آموزش تعمیر لوازم خانگی

انسان همیشه به دنبال راهی برای راحت پیش بردن زندگی با بهترین کیفیت بوده است و برای این امر هم تلاش های بسیاری کرده است. از پیشرفت در زمینه تجهیزات پزشکی و درمانی  گرفته تا حمل نقل و ارتباطاتی و… . از جمله حوزه هایی که بسیاری پیشرفت ها صورت گرفته و هر از چند گاهی نمونه جدید با امکانات جدید وارد عرصه می شود می توان به لوازم خانگی اشاره نمود.

لوازم خانگی شامل یخچال، گاز، ماشین لباس شویی، آبمیوه گیری، مایکروفر، جاروبرقی و بسیاری لوازم دیگر که هر کسی در خانه خود استفاده می کند. این گونه لوازم علاوه بر بهتر کردن کار به انجام آن نیز سرعت بخشیده است. این قبیل لوازم اکثرأ با با برق کار می کنند بنابراین جز لوازم الکتریکی حساب می شوند و کار کرد خاص خود را دارند. برخی دیگر نیازی به برق ندارند و دستی انجام می شوند.

لوازم الکتریکی چون دارای بردی هستند که قطعات الکترونیکی روی آن بر اساس مداری که برای نوع کارکرد آن وسیله طراحی شده است سوار می شوند به هم مرتبط خواهد بود و با بروز اختلال در قطعه ای، کل مدار تحت تأثیر قرار می گیرد و کارکرد سیستم را تحت تأثیر قرار می دهد. از این رو آشنایی با مدارهای الکتریکی می تواند کمک به تعمیر انواع لوازم خانگی کند. تعمیر لوازم خانگی به دلیل اینکه قیمت خرید برخی از این وسایل زیاد است از این رو در صورت خرابی، مصرف کننده اقدام به تعمیر آن می کند. در چنین شرایطی اگر شخصی آگاه به نوع کارکرد لوازم باشد و بتواند به خوبی علت خرابی را تشخیص و آن را بر طرف سازد می تواند به عنوان یک حرفه با درآمد خوب از آن استفاده کند.

آموزش تعمیر لوازم خانگی

مجتمع فنی ملی پایتخت یکی از قویترین مراکز آموزش و تعمیرات لوازم الکترونیکی اقدام به برگزاری دوره های کاملا تخصصی و حرفه زیر نظر متخصصین متبحر و کار آزموده در کلاس های کاملا عملی با تجهیزات به روز برای علاقمندان کرده است و به طور کامل تدریس می شود.

برخی از سرفصل هایی که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی تدریس می شوند:

  • آشنایی با لوازم خانگی و نحوه کارکرد آنها
  • آشنایی با قطعات داخلی و نحوه کار کرد آنها
  • آشنایی و آموزش کلی الکترونیک
  • آموزش الکترونیک اختصاصی هر وسیله
  • نحوه عیب یابی و تعمیر
  • نحوه تعویض قطعات
  • و…

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا شرکت در این دوره ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۷۹۲۳

آدرس» میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.