آموزش تعمیر دستگاه بنر و فلکس

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1397/01/26 ثبت نام کنید

آموزش تخصصی تعمیر دستگاه چاپ بنر و فلکس

امروز از بنر به عنوان یکی از اصلی ترین ابزارهای تبلیغات استفاده می شود. از جمله مزایای بنر که باعث شده است استقبال بیشتری از آن به عمل آید این است که بنر نسبت به دیگر ابزار تبلیغاتی ارزان است. از دیگر ویژگی ها می توان به، چاپ سریع ، دسترسی آسان و تنوع زیاد نام برد. فلكسی، فلکس ماده ای است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها، فروشگاهها، تابلوهای عابر پياده، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده مي شود. ماده فلكسی به جنسی گفته مي شود كه نور را از خود عبور مي دهد در حالی كه بنر اين قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده مي شود. فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ می شود، به این دلیل وجود لامپ مهتابی داخل تابلو. اگر فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی در تابلو روشن می شود  کار چاپ شده تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد. رویه فلکس به راحتی قابل تعویض می باشد.

بنابراین می توان در کل گفت تفاوت بنر و فلکس توانایی عبور نور از جنس فلکس می باشد که بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست. نوع دستگاه چاپگری که استفاده می شود در کیفیت خروجی نیز تأثیر دارد. از جمله مشکلاتی که برای این قبیل دستگاه های چاپ به وجود می آید می توان به این موارد اشاره کرد که ممکن است سنسورهای رول باز کن آن کار نکند، یا هنگام روشن کردن دستگاه چاپ فلکس و بنر موتورهای دستگاه دستور را اجرا نمی کنند و شروع به حرکت نمی کند، باید در ابتدا دید که مشکل نرم افزاری نیست و اگر ایراد نرم افزاری وجود نداشت باید پاورهایی که برق ورودی موتور را بررسی کرد. یا پمپ دستگاه مرکب را به خوبی پخش نمی کند. و بسیاری موارد دیگر.

مسلط بودن به نحوه تعمیر اینگونه دستگاه ها می تواند به عنوان یک حرفه پر درآمد تلقی شود. مجتمع فنی ملی پایتخت به برگزاری دوره آموزش تعمیرات دستگاه های بنر و فلکس به عنوان زیر مجموعه آموزش تعمیرات ماشین های اداری پرداخته است.

اموزش تعمیر دستگاه چاپگر بنر و فلکس

سرفصل دوره آموزش تعمیرات دستگاه بنر :

  • آشنایی اولیه با دستگاه و قطعات داخلی و نحوه کار کرد هر یک
  • آموزش نحوه را اندازی دستگاه و اتصال به کامپیوتر
  • آموزش تنطیم دستگاه بنر و فلکس برای انجام کارهای گوناگون
  • آشنایی و آموزش آنالیز مدار و تعویض آی سی و …
  • نحوه عیب یابی و رفع و تعمیرات آن

و بسیاری موارد دیگر که در کلاس های کاملا عملی و مجهز برگزار میشود و این امر به طور کامل توضیح داده خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این دوره با شماره ها تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۷۹۱۹

آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.