آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1397/04/02 ثبت نام کنید

دوره آموزش تعمیر ترازوی دیجیتال فروشگاهی

استفاده هر روز بیشتر و بیشتر از ترازو برای وزن کشی و دیگر استفاده از ترازوهای دیجیتال برای وزن کشی ، مرکز تخصصی ایران تعمیرات را بر آن داشت تا بعنوان اولین برگزار کننده این دوره در ایران باشد,کما اینکه در بسیاری از دوره های تخصصی تعمیرات الکترونیک پیش از این نیزپیشگام برگزاری دوره های تعمیرات مختلف الکترونیکی بوده است.

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ترازوهای دیجیتال :

  • آموزش الکترونیک دیجیتال مربوطه به آموزش تعمیرات ترازوهای دیجیتال
  • آموزش عیب یابی های سخت افزاری
  • تعمیرات کیبورد
  • نحوه برنامه دادن به آی سی های مختلف در ترازوهای دیجیتال
  • چگونگی مسیر یابی عیوب بدون داشتن نقشه
  • شیوه کالیبره کردن
  • کارو تعمیر ترازوهای ایرانی

 آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال شامل آشنایی با قطعات ترازوی دیجیتال که از چندین بخش تشکیل شده است  که هر کدام از قطعات وظیفه ای را جهت عملکرد صحیح دستگاه ترازوی دیجیتال بر عهده دارند. در قطعات تشکیل دهنده ترازوی دیجیتال کیفیت در ساخت این قطعات حرف اول را در عملکرد صحیح ترازو های دیجیتال ایفا می نمایند. به طور میانگین می توان گفت هر ترازو دیجیتال از قطعاتی مانند باطری ترازوی دیجیتال ، کیبورد ترازوی دیجیتال ، برد اصلی ترازوی دیجیتال ، برد نمایشگر ترازوی دیجیتال ، استراکچر و….. تشکیل شده است.

استفاده صحیح از ترازو موجب طول عمر دستگاه و نیز عملکرد صحیح دستگاه می گردد و قطعات ترازو ممکن است پس از استفاده مکرر با مشکل مواجه شود که باید نسبت به این موضوع به آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال پرداخت.ترازوی دیجیتال با پیشرفت روز افزون تکنولوژی جدید ترین و کار آمد ترین دستگاه جهت وزن نمودن می باشد نسبت به ترازو های قدیمی کار آمد تر و پیچیده تر نیز می باشد با این وجود در آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال می بینیم که روز به روز انواع این ترازو ها رو به گسترش می باشد از جمله می توان اشاره کرد به ترازوی رطوبت سنج و ترازوی مقایسه کننده که در حال تولید می باشند.

در مبحث آموزش تعمیرت ترازوی دیجیتال می پردازیم اول به کار راه اندازی ترازو های دیجیتال در ابتدای کار ترازوی دیجیتال را به پریز متصل می نماییم بهتر است در صورت امکان در مسیر اتصال به برق محافظ برق قرار دهیم تا امکان ایجاد مشکلاتی از طریق نوسانات برق بوجود نیاید. پس از اتصال از طریق کلید اصلی آف و آن ترازوی دیجیتال را رو شن نمایید  بعد از آماده شدن ترازو ماده قابل وزن کردن را روی سینی ترازو قرار می دهیم.

همچنین به بررسی مدل هایی از ترازوی دیجیتال نیز می پردازیم.انواعی از ترازوی معرفی شده شامل ترازو های دیجیتال صنعتی ، ترازو های دیجیتال فروشگاهی و ترازوی دیجیتال خانگی و ترازو های دیجیتال آزمایشگاهی اشاره شده است.با انواع ترازو ها آشنا شدیم ازجمله ترازوی دیجیتال فروشگاهی که این ترازو باید متناسب موارد استفاده در فروشگاه ها تهیه گردد و باید کلیه قابلیت های لازم در فروشگاه که قابل تعمیم به ترازو می باشد در این قسمت یافت گردد.

اموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال

ترازوی صنعتی نیز گروهی از انواع ترازو ها می باشد که دارای بدنه مقاوم با کاربری متفاوت از بقیه ترازو های دیجیتال می باشد که از جمله این ترازو های دیجیتال صنعتی می توان به ترازوی قطعه شمار اشاره کرد که این ترازو دارای امکان شمارش قطعات بوده و در حین توزین تعداد قطعات را نیز شمارش می نماید.و نوعی دیگر از ترازوی دیجیتال ترازوی دیجیتال خانگی می باشد ترازوی دیجیتال خانگی گروهی از ترازو های دیجیتال می باشد که معمولا به شکل کاسه ای مانند تولید می شود و برای استفاده در آشپزخانه های خانگی قابلیت استفاده دارد و با گذر زمان کم کم طرح های جدیدی از ترازو های دیجیتالی آشپزخانه ها نیز ارائه گردید

 ترازوی زیر پایی گروهی از ترازوی دیجیتال است که به شکل کاملا مسطح بوده و نمایشگر ترازو روی بدنه در حال نمایش است و روی نمایشگر و جنس بدنه ی ترازوی دیجیتال پوشیده شده است.ترازو های دیجیتالی فروشگاهی گروهی پر فروش از ترازو های دیجیتال می باشد که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد که تمرکز اکثر تولید کنندگان به دلیل حجم بالایی از فروش بر روی این ترازو قرار گرفته است و بیشترین تولید را دارا می باشد. ترازو های فروشگاهی دارای تنوع بسیار بالایی می باشند که پیشرفته ترین این ترازو های دیجیتال ترازوی لیبل پرینتر می باشد که همراه با تولید بارکد واقعی امکان هماهنگ شدن با صندوق فروشگاه را آسان نموده است که در جایگاه خود در آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال به آنها پرداخته خواهد شد.

نمونه ای دیگر از ترازو های دیجیتالی ، ترازو های آزمایشگاهی اشاره کرد. ترازو های آزمایشگاهی گروهی از ترازو های دیجیتال صنعتی می باشد که دارای دقت بسیار بالا و قدرت توزین مواد بسیار ریز و گرمی را دارد ترازوهای آزمایشگاهی به صورت رایج دارای محفظه توزین می باشد که تاثیر و دخالت هوای محیط ترازوی دیجیتال را کاهش می دهد که در آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال به صورت تخصصی این مطالب را پیگیری خواهیم نمود.تعمیر گاه ترازو های دیجیتال باید مرکزی تخصصی در زمینه ترازوی دیجیتال با استفاده از قطعات ترازو به صورت فلبریک باشد همچنین تمام تعمیرات ترازو بر اساس اصول ترازو انجام می پذیرد و قابل پیگیری می باشد.

ترازو های فروشگاهی از سه قسمت اصلی تشگیل می گردند که جهت فرا گیری آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال بهتر است افراد با این قطعات آشنایی کامل داشته باشید. اولین قسمت اصلی این ترازو های دیجیتال صفحه کلید می باشد که هر دکمه موجود در این صفحه عملکرد خاصی را انجام می دهند کفه توزین ترازو های دیجیتالی از جنس ورق استیل بسیار محکمی انتخاب شده است  و به راحتی بر روی محل خاصی که برای آن در نظر گرفته شده است قرار می گیرد و در زیر محل قرار گیری کفه یک ترازو قرار دارد که برای نصب دستگاه در سطح افقی می توان از آن استفاده نمود.

توضیحات : حتماً قبل از مراجعه حضوری با بخش آموزش هماهنگ بفرمایید -عزیزان کارآموز از شهرستانها برخوردار از خوابگاه می باشند.

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷—————–۰۹۱۹۵۶۶۰۲۵۰