آموزش تعمیر چاپگر جوهر افشان

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1397/01/26 ثبت نام کنید

دوره آموزش تعمیر چاپگر جوهر افشان

استفاده از چاپگرهای جوهر افشان نه تنها در ادارات بلکه در خانه ها هم بسیار زیاد شده است. امروزه در تمام ادارات و اکثر خانه ها می توانید چاپگر های جوهر افشان را پیدا کنید. طبیعتا ًاین چاپگر ها نیاز به سرویس و تعمیرات دارند و اگر شما قادر به تعمیرات چاپگرهای جوهر افشان باشید می توانید از این راه به درآمد خوبی برسید. برای فرا گرفتن تعمیرات چاپگر های جوهر افشان می توانید در دوره آموزش تعمیرات چاپگر جوهر افشان شرکت کنید.

در این مطلب که به جهت معرفی دوره آموزش تعمیرات چاپگر جوهر افشان نوشته شده در ابتدا تعریفی از چاپگرهای جوهر افشان ارائه می کنیم. سپس شما را به طور کامل با این دوره آشنا می کنیم و مزایا و ویژگی های آن را معرفی می کنیم. در انتها نیز سر فصل های دوره آموزش تعمیرات چاپگر جوهر افشان را با هم مرور می کنیم. با ما همراه باشید.

چاپگر جوهر افشان چیست؟

یکی از انواع پر کاربرد و پر طرفدار چاپگرها، چاپگرهای جوهر افشان هستند. چاپگر جوهر افشان همانطور که از نامش پیداست جوهر را بر روی کاغذ اسپری می کند و به این ترتیب یک کپی کاغذی از تصویر و متن به وجود می آورد.

در مکانیزم چاپگرهای جوهر افشان، هد چاپگر دارای تعدادی نازل کوچک است که جت نیز نامیده می‌ شوند. وقتی که کاغذ از زیر هد چاپگر عبور می‌ کند، نازل‌ ها جوهر را بر روی آن اسپری می ‌کنند و تصاویر و کاراکترها را به وجود می‌آورند.

چاپگرهای جوهر افشان در دو مدل عمده چاپگرهای سیاه و سفید و چاپگرهای رنگی موجود می باشند. چاپگرهای جوهر افشان سیاه و سفید تنها یک کارتریج جوهر سیاه در خود دارند که تمام برگه های کپی شده را به صورت سیاه و سفید تحویل می دهد. چاپگرهای جوهر افشان رنگی معمولاً یک کارتریج سیاه دارند و کارتریج های دیگری برای رنگ های اصلی (یعنی آبی و زرد و قرمز) یا همان RGB در آن ها وجود دارد. چاپگرهای جوهر افشان رنگی با ترکیب این رنگ ها می توانند یک پرینت با کیفیت رنگی از تصاویر و متن ها ارائه دهند.

در دوره آموزش تعمیرات چاپگر جوهر افشان به طور کامل با انواع چاپگرهای جوهر افشان سیاه و سفید و رنگی و تفاوت های آن ها آشنا می شوید. همچنین تعمیرات هر دو نوع چاپگرهای جوهر افشان سیاه و سفید و رنگی در دوره آموزش تعمیرات چاپگر جوهر افشان به شما آموزش داده می شود.

مزیت اصلی چاپگرهای جوهر افشان این است که اکثر آن‌ ها ارزان هستند. چاپگرهای جوهر افشان غالباً در فروشگاه‌ های کامپیوتر در کنار کامپیوترهای شخصی و به عنوان یک وسیله‌ جانبی فروخته می‌شوند. حتی ارزان ‌ترین چاپگر جوهر افشان نیز می ‌تواند بسیاری از نیازهای کاربران عادی را برطرف نماید.

یکی دیگر از مزایای چاپگرهای جوهر افشان، وزن سبک و توان قرار دادن ساده‌‌ آن‌ ها در کنار یک کامپیوتر رومیزی است. بسیاری از مدل ‌های این چاپگرها به راحتی قابل حمل بوده و فروشندگان دوره‌ گرد که به شهرهای مختلف مسافرت می‌ کنند، فقط به همین دلیل از آن‌ ها بهره می ‌گیرند.

استفاده از چاپگرهای جوهر افشان به دلایلی که در بالا ذکر شد بین کاربران کامپیوتر بسیار زیاد است. این استفاده امروزه نیز در حال افزایش است و همین موضوع سبب شده تا افراد بسیاری به یک متخصص که قادر به تعمیرات چاپگر جوهر افشان باشد نیاز داشته باشند.

شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات پرینترهای جوهر افشان به یک متخصص حرفه ای در زمینه تعمیرات چاپگر جوهر افشان تبدیل می شوید و بازار کار بزرگی در پیش روی خودتان خواهید داشت. همچنین می توانید بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شده و با انجام این کار به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

آموزش تعمیرات چاپگر جوهر افشان

شما با نحوه عیب یابی پرینترهای جوهر افشان به طور کامل آشنا میشوید . در مرحله بعد به شما نحوه تعمیرات و در واقع رفع عیب دستگاه پرینتر جوهر افشان را آموزش خواهیم داد .

این دوره کاملاً عملی و پروژه محور است. به این صورت که شما در طول دوره با انواع دستگاه های چاپگر جوهر افشان سر و کار خواهید داشت و نحوه عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات چاپگرهای جوهر افشان را در حین عمل خواهید آموخت. در اتین دوره همچنین کار با ابزارهای مهم مورد نیاز برای باز و بسته کردن و تعمیرات قطعات مختلف پرینترهای جوهر افشان را خواهید آموخت.

سر فصل های دوره آموزش تعمیرات پرینترهای جوهر افشان

  • آشنایی کامل با برندهای مختلف تولید کننده دستگاه چاپگر جوهر افشان
  • شناخت و آشنایی کامل با چاپگرهای جوهر افشان سیاه و سفید و رنگی
  • آموزش عیب یابی مشکلات مربوط به داکتر بلید
  • آموزش چگونگی شارژ کارتریج ها
  • آموزش تخصصی سیکل چاپ
  • آموزش تخصصی تحلیل و بررسی و طریقه تست و عیب یابی چاپگر
  • آموزش باز و بسته کردن صحیح چاپگرهای جوهر افشان طبق استاندارد کارخانه تولید کننده
  • برطرف کردن مشکلات گرفتگی نازل جوهر

در مرکز تخصصی ایران تعمیرات ، آموزش تعمیرات پرینترهای جوهر افشان اپسون (Epson) ، کنون (Canon) و اچ پی (hp) و ... انجام شده است.

و بسیاری تجربیات که قبل از وارد شدن به بازار کار استاد مربوطه که تکنیسین بسیار قوی و ماهر در تعمیرات ماشینهای اداری است در اختیار شما قرار خواهد داد.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات پرینترهای جوهرافشان و یا پکیج آموزش تعمیرات ماشین های اداری و یا دوره آموزش تعمیرات دستگاه های فتوکپی میتوانند با شماره های 02188957919------09191080287 تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام در بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در واحد آموزش در حداقل زمان جهت ارائه توضیحات کامل خدمت عزیزان تماس بگیرند.