بازار کار تعمیرات ای سی یو

بازار کار تعمیرات ای سی یو

وقتی که می‌خواهیم کاری را شروع کنیم چند معیار و ملاک در رسیدن به هدف تعیین شده برای خود داریم. ابتدای کار می‌بایست یک برنامه‌ریزی خوب و منسجم که شامل شروع، روند پیشرفت و در نهایت رسیدن به هدف است را داشته باشیم. مسلما سنجیدن اینکه الان کجا هستیم، چه امکاناتی داریم و اینکه در چه مدت زمانی با این توانمندی شخصی و این امکانات خواهیم توانست به مقصدی که آن را هدف می‌نامیم برسیم بسیار مهم است و گاهی می‌ارزد که ساعت‌ها بلکه روزهای بسیاری صرف مطالعه و برنامه‌ریزی ابتدایی برای رسیدن به هر هدفی کنیم. شاید در ابتدا زمان گذاشتن و برنامه‌ریزی زیاد از نظر هزینه‌ها مقرون به صرفه به نظر نیاید ولی در نهایت پس از پایان کار خواهیم دید که همین زمان به ظاهر طولانی چقدر مفید بوده و کار قانونمند، منظم و از راه درست آن به پیش رفته است. مشاغلی که می‌خواهیم شروع کنیم یا تجارتی هستند یا واسطه‌ای  یا خدماتی. من نوع دیگری از مشاغل را نمی‌شناسم .اگر به دنبال کارهای خدماتی هستیم باید بدانیم نسبت به آن دو دسته دیگر کمترین میزان هزینه و سرمایه‌گذاری را و همچنین بیش‌ترین میزان سود دهی به نسبت سرمایه‌گزاری را خواهد داشت. گاهی اوقات این سود دهی چند صد هزار برابر میزان سرمایه‌گزاری اولیه برای مشاغل خدماتی را خواهد داشت از جمله این مشاغل خدماتی کارهای تعمیرات بردهای الکترونیک و یک زیر شاخه از آن تعمیرات ای سی یو یا همان کامپیوتر ماشین می‌باشد.

 

تعمیرات ای سی یو

شاید عمر ای سی یو ecu   به حتی 15 سال نیز نرسد. این به نسبت مثلا ًتعمیرات خود اتومبیل که سابقه‌ای 120 ساله دارد تنها کودکی به نظر می‌رسد و این یعنی یک بازار کار بکر و دست نخورده. چرا که امروز من خودرویی را نمی‌شناسم که ای سی یو نداشته نباشد و مطمئنا همه قطعات در ماشین‌ها ممکن است به دلایل مختلف مستهلک یا ایراد دار شوند به‌خصوص که ای سی یو ماشین یک برد الکترونیک است و بردهای الکترونیک در اثر نوسان ولتاژ  یا آمپراژ مدار و همچنین رطوبت دیدگی و ضربه خوردگی دچار مشکلات عدیده‌ای می‌شوند. پس می‌بینمیم که هر خودرویی که کوچک‌ترین مشکل برقی پیدا کند ممکن است به ECU   نیز مرتبط باشد و این باتوجه به مشکلات زیاد برقی که برای ماشین‌ها خصوصا ماشین‌های داخلی به وجود میاید یعنی بازار کار تعمیرات ای سی یو یک بازار کار بسیار عالی داشته و این امر درآمد بسیار عالی و مناسبی را با توجه به سرمایه‌گزاری تقریباً  اندک اولیه و بازگشت سرمایه و سود بسیار بیشتر از حد انتظار خواهد داشت. مجتمع فنی ملی پایتخت یکی از اولین برگزارکنندگان دوره های آموزش تعمیرات ای سی یو (ecu) در ایران بوده وبه صورت صد در صد علمی و عملی در محیطی کاملاً کارگاهی با دپارتمانی مجهز از اساتید که هم دانش فنی تعمیرات ای سی یو را دارند و هم توانایی انتقال آن را.  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های 02166904202---------09191080287 تماس حاصل فرمایید.

Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake lv man bag hermes birkin replica louis vuitton duffle bag replica chanel imitazioni perfette louboutin pas cher cartier love bracelet replica 1:1 louboutin pas cher replica cartier love bracelet replica louis vuitton wallet cartier bracelet replica Borse Louis Vuitton false dove trovarl Bvlgari B.ZERO1 replica ysl imitazione replica cartier love bracelet cartier bracelet replica replica Louis Vuitton shoes hermes belt replica replica lv australia replica borse louis vuitton louis vuitton shoes replica Portafoglio louis vuitton imitazioni Louis Vuitton Taschen replica gucci imitazioni van cleef replica fake bvlgari ring louis vuitton imitate kaufen replica chanel wallet scarpe louis vuitton imitazioni replica louis vuitton wallet 1:1 goyard pas cher Louis Vuitton China online Shop louis vuitton duffle bag replica replica gucci wallet replica louis vuitton wallet replica Jordan 4 gucci imitazioni hermes belt replica fake louis vuitton shoes louis vuitton backpack replica replica cartier love bracelet cartier bracelet replica replique louboutin replica louis vuitton pochette metis bag juste un clou replica Bvlgari B.ZERO1 replica replique Sac Louis Vuitton van cleef replica replica louis vuitton wallet chanel backpack replica