تعمیرات کامپیوترهای شخصی

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1396/12/05 ثبت نام کنید

تعمیرات کامپیوترهای شخصی pc

کامپیوترهای pc یا شخصی را همه به خوبی و میشناسید و از کاربردهای زیاد آن اطلاع دارید.در مکان های مختلفی مانند ادارجات ، شرکت ها ، فروشگاه ها و حتی منازل دیدید که از آن استفاده ها مختلفی میشود.

مزیت کامپیتور های pc یا شخصی این است که قدرت پردازش و کارایی آن بسیار زیاد است و به نسبت کارایی قیمت مناسبی در بازار دارد

کامپیوتر های pc یا شخصی در واقع از آن دسته کامپیوترهایی هستند که از یک موس ، مانیتور و کیس تشکیل شده اند و این پک کامل را کامپیوتر pcیا شخصی را تشکیل میدهند البته اجزا جانبی دیگری را مانند اسپیکر شامل میشوند

درون کیس قطعات مختلفی وجود دارد که هرکدام از این قطعات وظایف مختلفی را به عهده دارند از جمله از این قطعات شامل موارد زیر میباشد :

  • پاور
  • مادربرد
  • کارت گرافیک
  • کارت شبکه
  • کارت صدا
  • رم
  • هارد
  • و ...

کامپیوتر شخصی pc

که در کنار هم قرار گرفتن این قطعات یک کامپیوتر را تشکیل میدهند که خرابی هریک از آنها باعث میشود که لطمه جدی به دستگاه بخورد و باعث از کار افتادن دستگاه میشود

هارد :

همانطور که میدانید تمام دیتاها و برنامه هایی که در کامپیوتر نصب میکنید در هارد ذخیره میشود چرا که هارد حافظه بلند مدت کامپیوتر محسوب میشود این را هم حتما میدانید سیستم عاملی که در سیستم شما نصب میشود در حافظه بلند مدت کامپیوتر یا همان هارد ذخیره میشود.

کارت گرافیک :

وظیفه این قطعه تبدیل سیگنال ها کامپیوتر به تصویر است که اگر این قطعه از کامپیوتر دچار خرابی و یا مشکل شود دیگر هیچ تصویری در کامپیوتر دیده نمیشود.

در مادربرد هایی که نوع آن ها ic است معماری به نام بایوس وجود دارد که وظیفه روشن شدن سیستم از همان اول بر عهده این قطعه میباشد که اگر این قطعه دچار مشکل شود باعث میشود که سیستم دیگر روشن نشود و هیچ صدا و تصویری نداشتته باشد به اصطلاح بچه ها کامپیوتر سیستم بوت میشود.

این را هم بدانید همه مواردی که باعث بوت شدن سیستم میشوند ربطی به این ثطعه یا بایوس ندارد و میتواند مشکلات دیگری برای سیستم پیش آمده باشد و باعث خرابی سیستم شود.

تعمیرات تخصصی کامپیوتر های شخصی

به همین دلیل آموزشگاه فنی ملی پایتخت دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر را برا علاقه مندان به شرکت در این دوره فراهم کرده است شما میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید یا فرم ثبت نام مربوط به این دوره را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگرشمالی – بعداز چهارراه نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.