تعمیرات تخصصی تلویزیون

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1397/01/26 ثبت نام کنید

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

امروز دیگر تلویزیون به مهمترین تفریح در سراسر گیتی بدل شده است و بالطبع تعمیرات تلویزیون و خرابی آن جایگاه مهمی در میان تعمیرات بردهای الکترونیکی پیدا کرده است مخصوصاً از زمانیکه تلویزیونهای پلاسما ,ال سی دی ,ال ای دی ,تری دی یا سه بعدی و در آخرین گام تلویزیونهای او ال ای دی وارد بازار شده اند باعث افزاریش تعمیرات در آنها نیز گردیده است.

 آموزش تعمیرات تخصصی تلویزیون

  • تعمیر و تعمیرات انواع تلویزیون ال ای دی ال سی دی پلاسما بک لایت سونی ال جی سامسونگ ایکس ویژن پاناسونیک فیلیپس هیتاچی جی وی سی .
  • تعمیر تخصصی انواع پنل تلویزیون ال سی دی و تعمیرات تلویزیون ال ای دی پنل اب خورده خرابی در تصویر و خط دار سونی ال جی سامسونگ .
  • تعمیر و تعمیرات انواع تلویزیون لامپی پروجکشن دوو صنام شهاب پارس ال جی سونی سامسونگ توشیبا پاناسونیک فیلیپس هیتاچی .
  • تعمیر و تعمیرات انواع خرابی تلویزیون ال ای دی ال سی دی پلاسما تی سی ال اسنوا توشیبا گراندیک مارشال پارس یوتکس صنام شارپ دوو .
  • تعمیر انواع تلویزیون در منزل . تعمیرات تلویزیون در محل . تعمیر تلویزیون ال ای دی ال سی دی سونی ال جی سامسونگ

تعمیرات تلویزیون | تعمیر تلویزیون

عیب های شایع تلویزیون های سامسونگ در این سری خرابی بک لایت می باشد. تعمیر تلویزیون های ال ای دی سامسونگ که بک لایت آن خراب است در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه می باشد و اصلاحات لازم برای جلوگیری از خرابی دوباره انجام می شود.

نبود صدا مربوط به برد مین می باشد که در انواع تلویزیون ها نحوه تعمیرات متفاوت است. خرابی صدا از قسمت های مختلف برد می تواند باشد که باید دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

این عیب در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ زیاد پیش می آید که پس از کار کردن و گرم شدن تلویزیون برای یک لحضه تصویر قطع و دوباره وصل می شود. در بیشتر مواقع این ایراد به دلیل ضعف پنل می باشد که در منزل مشتری تعمیرات انجام می شود. در بعضی از موارد نیز از بردهای پاور و مین نیز می تواند باشد که این موارد نیز در منزل تعمیر می شود و شامل سه ماه ضمانت می باشد.

تلویزیون شارپ SHARP ، تلویزیون ال جی LG ، تلویزیون سامسونگ SAMSUNG ، تلویزیون فیلیپس PHILIPS ، تلویزیون سونی sony ، تلویزیون صنام ، تلویزیون پاناسونیک panasonic ، تلویزیون پارس pars ، تلویزیون پارس گراندیک ، تلویزیون دوو ، تلویزیون DAEWOO

شما میتوانید برای تعمیرات تلویزیون با شماره های زیر تماس بگیرید همچنین در این مجموعه دوره آموزش تعمیرات تلویزیون نیز با اساتید خبره برگزار میشود .

آدرس : تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی-بعد از چهاراه نصرت-کوچه عبدی نژاد-پلاک۱۸-طبقه سوم

۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷—————-۰۹۱۹۵۶۶۰۲۵۰