تعمیرات ضبط خودرو

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1396/12/05 ثبت نام کنید

از زمانی که وسیله نقلیه وارد زندگی ما شد و مورد استقبال قرار گرفت امکانات بسیاری هر از چند گاهی بر آن افزوده شد تا هر شرکت تولید کننده بازار را به دست بگیرد از نوع بوق و مدل آینه بغل تا امکانات فوق پیشرفته امروزی که با تکنولوژی روز پیش می رود. یکی از معمولی ترین امکانات ضبط ماشین می باشد که گاهی در طول سفر نیاز دارید علاوه بر لذت بصری که از مناظر می برید دلتان بخواهد موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید یا از آخرین اخبار روز دنیا حتی در جاده نیز با خبر شوید یا اطلاعات مربوط به جاده و آب و هوا که سفر خوبی را پیش ببرید.

ضبط ماشین نیز انواع مختلفی دارد. مدل های قدیمی نوار کاست می خورد و چند موج رادیویی را میگیرد. با پیشرفت تکنولوژی ضبط های به اصطلاح CD خور جایگزین مدل هایی نوار کاست استفاده می شد شدند و رفته رفته USB فلش وارد بازار شد و از ضبط هایی که امکان استفاده از فلش را داشتند نیز استفاده شد. استفاده از فلش این امکان را فراهم آورد که تا حجم زیادی از آهنگ ها را همراه داشته باشید و از مشکلاتی که برای ضبط های کاست خورد با آن مواجه می شدیم مانند پیچیدن نوار کاست داخل دستگاه یا خش دار بودن CD که کیفیت صدا را از بین می برد رها شویم.

ضبط ماشین را می توان جز لوازم الکترونیکی خودرو به حساب آورد. ضبط خودرو دارای اجزای مختلفی می باشد که میتوان گفت با ضبط هایی که در خانه داریم مشابه هستند و البته این نکته را هم در نظر داشته باشیم که هر نوع از این مدل هایی که گفتیم بنا بر ساختار خود اجزای متفاوتی دارند. مانیتور برای نمایش اصلاعات دریافتی مانند نام موسیقی یا فرکانس رادیو  و … . آمپلی فایر برای تقویت سیگنالهای صوتی دریافتی. دیگر مشکلات مانند USB، عدم دریافت صدای واضح و خوب مثلا وجود خش خش در صدا، فراموشی کد ضبط، بیشترین خرابی ضبط به خاطر خرابی اتصالات به آمپلی فایر، تعمیر سی دی ضبط (لنز) خودرو می باشد.

این قبیل دستگاه ها نیز برخی با مشکلاتی مربوط به پخش و کارکرد مواجه می شوند مانند پخش نکردن صدا، بهم خودن تنظیمات صفحه نمایش، کار نکردن پورتهاف گاهی عدم دریافت سیگنال ها و… .

در صورتی که ضبط خودروی شما با مشکل و خرابی و عدم کارکرد مواجه شد می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات ضبط صوت مجتمع فنی ملی پایتخت نسبت به رفع خرابی دستگاه خود به صورت تخصصی اقدام کنی تا ادر اسرع وقت بر طرف شود. در صورت کسی اطلاعات بیشتر می توانید با مشاره زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.