آموزش نصب دزدگیر ماشین

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
14 ساعت 2 1402/11/28 ثبت نام کنید

در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو درباره برق ماشین هم صحبت میکنیم چرا که باید به طور صحیح دزدگیر ها را روی انواع ماشین نصب کنیم کارآموزان با شرکت در این دوره میتوانند به راحتی و به صورت حرفه ای روی خودرو شیشه بالابر برقی ، دوربین برای دنده عقب ، تخمین فاصله و همچنین رهیاب نصب کنند و علاوه بر آن میتواند عیب هایی که ممکن است برای دزدگیر پیش بیاید را برطرف کند.

آموزش نحوه کددهی هم در آموزشگاه ایران تعمیرات تدریس میشود که شامل : آدمیرال ، سایبر 500 ، تلماتیکس ، ایزیکار ، گارد ، جنیکس ، استیل میت ، ماجیکار تصویری ، سیلیکون ، پاور لینگ ، جردن ، سناتور ، اسپیسکی و کنوود و ...

آموزش نصب دزدگیر ماجیکار

آموزش نصب صندوق پران

اموزش نصب دزدگیر سیم کارت خور

آموزش نصب پاور ویندوز

آموزش نصب GPS

آموزش نصب قفل مرکزی

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

 

آموزش نصب دزدگیر مجیکار و سایر مدلها

در آموزش تعمیر دزدگیر برای کارآموزان تمامی مدار دزگیر را شرح میدهند و تمام اشکلات و عیب های مرتبط با دزدگیر در کلاس ها تدریس میشود این را بدانید که برای یادگیری تعمیر دزدگیر باید آموزش الکترونیک را گذرانده باشید درواقع پیش نیاز این دوره میباشد.

آموزش تعمیر برد دزدگیر توسط اساتید با تجربه و تعمیرکاران حرفه ای برگزار میشود، الکترونیک DIP و SMD از پیش نیازان این دوره محسوب میشوند که بعد از کارکرد دزدگیر و اصول آن به همراه آنالیز کردن برد دزدگیر گفته میشود و سپس مدار دزدگیر که عیب دارند بررسی میشوند و عیب یابی میکنند که بتوانید با انواع عیوب مربوط به مدار دزدگیر آشنا شوید و تمام امکانات در اختیار شما قرار میگیرد.

 

سرفصل های آموزشی دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

 

 • یادگیری و آموزش نصب دزدگیر تصویری
 • یادگیری و اموزش کپی ریموت دزدگیر
 • اشنایی با نصب آژیر و شناخت انواع آژیرها
 • آموزش نصب صندوق پران
 • آشنایی با سوکت دزدگیر ها و رنگ سیم ها آن
 • آشنایی با انواع دزدگیر های موجود در بازار ایران
 • بررسی و آموزش ارتباط دزدگیر با خودرو
 • آشنایی با سنسور ضربه در آموزش نصب دزدگیر
 • آشنایی با نصب GPS (جی پی اس) و رهیاب در خودرو
 • آموزش کددهی دزدگیر های مختلف
 • آموزش نصب دزدگیر ماشین پراید و کوییک

 

دوره تخصصی آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر ماشین در این آموزشگاه زیر نظر اساتید حرفه ای و مجرب برگزار میشود یعنی کسانی که حتی دزدگیر نصب نکردند با شرکت در این کلاس ها میتوانند تمام فوت و فن دزدگیر ها را یاد بگیرند همچنین کسانی که در این کار هستند و ایراداتی در زمینه برد و تعمیر آن دارند میتوانند به صورت خصوصی دراین کلاس ها شرکت کنند و ایرادات خود را برطرف کنند در این کلاس ها به راحتی میتوانید مواردی چون آموزش نصب دزدگیر خودروهای خارجی، ایرادات و اشکالات نصب دزدگیر ماشین های چینی و .. آموزش ببینند.

شما میتوانید با شرکت در کلاس های آموزش نصب ضبط و باند خودرو و آموزش نصب دزدگیر از تخفیف های ویژه این آموزشگاه بهره مند شوید.

علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات میتوانند با شماره های زیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در دپارتمان آموزش در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

تلفن تماس : 09191080287--------------------02166568284

توضیحات: حتماً قبل از مراجعه حضوری با بخش آموزش هماهنگ بفرمایید -عزیزان کارآموز از شهرستانها برخوردار از خوابگاه هستند.

آدرس : تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی -  جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان98-واحد3