تعمیرات DVR

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
2 1397/01/26 ثبت نام کنید

تعمیرات دی وی آر و تعمیر دوربین مداربسته

دستگاه DVR یا (Digital Video Recorder) ساده ترین سرور سیستم مداربسته آنالوگ می توان عنوان کرد. در سیستم مداربسته که به صورت آنالوگ کار می کنند دوربین های مداربسته به دستگاه DVR متصل می شوند و به واسطه این دستگاه ضبط ، بخش یا انتقال تصاویر ممکن خواهد بود. به عبارت ساده تر DVR سیستم سرویس دهی و کلیدی در بخش دوربین های مدار بسته است و به عنوان مادر در سیستم دورربین بسته مطرح می شود. در حقیقت کاری که این دستگاه انجام می دهد تبدیل سیگنالهای آنالوگ به دیجیتال برای نمایش تصاویر و ضبط آن ها در هارد دیسک می باشد.

از جمله وظایفی که یک دستگاه DVR بر عهده دارد می توان به این موارد اشاره کرد: ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته. دیدن تصاویر دوربین های مدار بسته به طور یکپارچه. تنظیم تصاویر و فرآیند ضبط. امکان اتصال به شبکه یا انتقال تصویر و کنترل دوربین های گردان. DVR ها این امکان را به دوربین ها می دهد تا صداها را با یک میکروفون بسیار حساس صبط کنند. دستگاه های DVR دارای امکانات و قابلیت های مختلفی است که بر اساس سیستم دوربین ها و نوع محل استفاده از آنها تغییر کنند و بهینه بشوند. مثلا می توان سیستم حساسیت به حرکت را در آن تعبیه کرد که فقط با مشاهده تحرکی در محیط دوربین هم شروع به حرکت کند.

تعمیرات دی وی آر (DVR)

همانطوری که گفته شد دستگاه DVR مهمترین جز دوربین مدار بسته است و اگر این بخش با مشکلی رو به رو شود عملا دوربین های مدار بسته کاربردی ندارند. از جمله خرابی هایی که برای این دستگاه ممکن است رخ دهد می توان گفت: خاموش شدن دستگاه، عدم ضبط تصاویر، ریست شدن دستگاه در هر بار  ریاستارت شدن دستگاه، نشناختن USB، از کار افتادن ورودی ها و پورت ها و بسیاری مشکلاتی که با آن مواجه می شود و برای تعمیر آن نیازمند آشنایی با الکترونیک و ساختمان دوربین های مدار بسته است.

در صورتی که دستگاه DVR یا دوربین مدار بسته شما با اختلالی روبرو شد می توانید با واحد آموزش تعمیرات دوربین مدار بسته و DVR تماس بگیرید تا مشکل سیستم شما برطرف گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس» میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد- پلاک۱۸ – طبقه سوم.