آموزش نصب دزدگیر خودرو

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
دو هفته 2 1397/01/26 ثبت نام کنید

نصب دزدگیر خودرو

داشتن امنیت و حفظ جان و اموال همواره از دغدغه های جامع بشری بوده و برای داشتن آن دست به کارهایی مانند وضع قانون یا ساختن تجهیزات کردند. تجهیزات الکترونیکی که بیشتر در این زمینه ها می باشد مانند دوربین های مدار بسته یا انواع دزدگیرها مانند دزدگیر خودرو و … می باشد. به علت زیاد شدن استفاده از خودرو و پیشرفت این وسیله که در آن از تجهیزات و قابلیت های متفاوتی استفاده می شود گاهی برخی از این تجهیزات قیمتی گزاف دارند که برخی اقدام به سرقت آن می کنند. از این رو برای جلوگیری از مورد سرقت واقع شدن ماشین و مطلع کردن صاحب خودرو انواع دزدگیرها با قابلیت های مختلفی وارد بازار شده اند.

دزدگیرهایی که در بازار موجود هستند، دزدگیرهای ساده، سیم کارت خور که قابلیت ارتباط با تلفن همراه را دارد و تصویری می باشند. دزدگیرهای ساده را همه جا تقریبأ با آن مواجه بوده ایم و معمولا یکی دو آهنگ معروف دارند وبرای اینکه متوجه بشویم برای ماشین ماست یا شخص دیگر باید حضوری برویم و بررسی کنیم. دزدگیرهای سیم کارت خور به این صورت عمل می کند که در صورتی که سارق به ماشین شما نزدیک شود دزدگیر به موبایل‌تان زنگ می‌زند و شما را مطلع می‌کند. از طرفی شما نیز می‌توانید از طریق تماس با موبایل در صورتی که کلید ماشین در دسترس نباشد یا داخل ماشین جا مانده باشد، در ماشین را باز کنید یا ببندید. اما استقبال از آن به دلیل مشکلات خطوط ارتباطی تلفن همراه در ایران کم است.

دزدگیرهای تصویری تکنولوژی جدیدی است که همانطور که از نام آن مشخص است شما می‌توانید از اتفاقاتی که برای اتومبیل تان می‌افتد از طریق مانیتوری که روی ریموت کنترل آن است مطلع شوید. ریموت کنترل این نوع دزدگیرها تا یک کیلومتر برد دارد. کارکرد آن به این صورت است که اگر ضربه ای به ماشین شما وارد شود، علامت یک چکش روی مانیتور ریموت ظاهر می‌شود یا اگر در ماشین شما باز شود روی مانیتور باز شدن در یک اتومبیل نشان داده می‌شود. از مزایای دیگر دزدگیرهای تصویری این است که با نزدیک شدن شما به ماشین در خودرو به صورت اتوماتیک باز می‌شود یا وقتی از خودرو دور می‌شوید، در بسته می‌شود. استارت زدن از راه دور، روشن کردن بخاری از راه دور، داشتن قفل کودک و… از دیگر قابلیت ها می باشد.

همچنین این ریموت‌ها این قابلیت را دارند که در صورت ضعیف شدن باتری ماشین یا بالارفتن درجه حرارت ماشین در اثر آتش‌سوزی آژیر بکشند و شما را باخبر کنند. در این گونه دزدگیرها چشم‌های الکترونیکی داخل ماشین تعبیه می شوند که به حرکت حساس‌اند و اگر شخصی بخواهد به زور شیشه پنجره را بشکند یا شیشه باز باشد و عمدأ وارد اتومبیل شود، آژیر می‌کشند. بعضی از دزدگیرهای تصویری برچسبی دارند که به شیشه ماشین می‌چسبانید و در صورتی که ریموت را جایی فراموش کنید ، بر اساس کد عددی که قبلا به دزدگیر داده‌اید با زدن چند ضربه به این برچسب در ماشین باز می‌شود. 

 آموزش نصب دزدگیر خودرو | نصب دزدگیر خودرو

از جمله خرابی هایی که برای دزدگیر خودرو پیش می آید یا مربوط به آن می باشد این است که بعد از نصب دزدگیر هنگام رانندگی یا عبور از دست اندازها ماشین خاموش شده یا درها قفل می شود.  دزدگیر پس از قفل کردن (louk) شروع به آژیر زدن می کند و یا اینکه اخطار باز بودن درب را می دهد و …

همانطوری که عنوان شد دزدگیر خودرو و انواع دیگر دزدگیرها به خاطر حفظ امنیت خیلی حساس می باشند و باید علت خرابی آن زود تشخیص داده شود و رفع شود. از این رو اگر شخصی در این زمینه تبحر داشته باشد حرفه او مورد استقبال واقع می شود و می تواند به عنوان یه حرفه با درآمد خوب روی آن حساب کند. از این رو مجتمع فنی ملی پایتخت اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات و نصب دزدگیر خودرو برای علاقمندان در کلاس های عملی زیر نظر متخصصین کرده است.

از جمله سرفصل هایی که در دوره آموزش تعمیر و نصب دزدگیر خودرو تدریس می شود:

  1. شناخت به همراه آموزش تعمیرات برد های دزدگیر خودرو
  2. شناخت به همراه آموزش تعمیرات مدار آنتن در برد دزدگیر خودرو
  3. شناخت به همراه تعمیرات انواع سنسور ها در در دزدگیر خودرو
  4. آشنایی به همراه آموزش انواع مختلف اجزا برد دزدگیر خودرو
  5. تعمیرات به همراه آشنایی خطاهای مرتبط با برد و رفع عیب یابی خطاها
  6. شناخت با انواع مختلف و رایج ریموت ها
  7. آشنایی با سنسور چشمی و رفع عیب های مرتبط با آن
  8. آشنایی با آی سی های برد و رفع عیب های مرتبط با آن

در صورت تمایل به شرکت در این دوره یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۵۷۹۱۹

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.