دوره آموزش تعمیرات تلویزیون

در دوره های تعمیر تلویزیون، اجزای الکترونیکی خود تلویزیون و گیرنده های دیجیتال تلویزیون به کار ورزان محترم آموزش داده می شود.خواندن مطالب بیشتر می تواند به شما در تشخیص تعمیرات کمک شایانی کند.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

شما در این دوره نحوه تشخیص عیوب عمومی را به طور کامل آموزش خواهید دید و همچنین نحوه استفاده از تجهیزات برای عیب یابی را یاد میگیرید.برخی از دوره ها برای متقاضیانی میباشد که قبلا با مدار های دیجیتال و دستگاه های نیمه هادی آشنا هستند.شما در این دوره نحوه تعمیر گیرنده ها تلویزیون و اجزای تقویت کننده آن را ، خواهید آموخت و همچنین مدار و جریان Ac و Dc را یاد میگیرید. شما همچنین با چگونگی طراحی و اصول کلی الکترونیکی در مدارات مختلف تلویزیون از جمله مدار پاور و مدار اصلی یا مین برد اگاه میشوید.

شما تست انواع قطعات از جمله خازن ، مقاومت ، دیود ، ترانزیستور ، سلف و آی سی را خواهید شناخت و نحوه برداشت و گذاشت آنها بر روی برد را با هیتر و هویه فراخواهید گرفت .شما نحوه خواندن بلوک های دیاگرام یا FBD ها که نشان دهنده متغیر های ورودی و خروجی و همچنین نمودار های طرح کلی از مدار و سیم کشی آموزش خواهید دید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کجا میتوانم دوره های آموزش تعمیرات تلویزیون را ببینم ؟

شما میتوانید دوره های تعمیر تلویزیون را از طریق مجتمع های الکترونیکی ،مدارس فنی حرفه ای و هنرستان آموزش ببینید.در بعضی موارد شما میتوانید در دوره تعمیرات تلویزیون ثبت نام کنید بدون نیاز به دوره الکترونیک (در صورتی که به الکترونیک پایه آشنایی داشته باشید.)

شما میتوانید در مجتمع فنی ملی پایتخت از این قاعده مستثنی نیست و به عنوان اولین برگزار کننده دوره آموزش تعمیرات تلویزیون های پیشرفته ال ای دی و ال سی دی در خدمت شما است.

همکاران ما در دپارتمان اموزش این مرکز با شماره های 09191080287 ،02188959107 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند.

تعمیرات تلویزیون ال جی

به عنوان یک تعمیر کار تلویزیون در فروشگاه تعمیر و نگهداری لوازم صوتی و تصویری و همچنین در خدمات پس از فروش برای نصب و راه اندازی میتوان شروع به فعالیت کرد.

همچنین شما خودتان میتوانید به اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری شهر خود مراجعه کرده و با آزمونی ساده که به سادگی از پس آن برمی آیید مجوز تعمیرات تلویزیون و نمایشگر را برای محل کار تعمیرات خود با پروسه ای بسیار ساده اخذ نمایید.

چرا که در این دوره های اموزش تعمیرات تلویزیون شما به گونه ای آموزش میبینید که به خوبی از پس تعمیرات برخواهی آمد ولی اگر برای شما در طول تعمیرات مشکلی پیش آمد و سوالی نیز داشتید میتوانید با مجتمع فنی ملی پایتخت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات تلویزیون با ما تماس بگیرید.