عجیب ترین مشکلات ios 11

شرکت اپل در تاریخ 27 اکتبر شروع به ثبت پیش سفارشات ایفون 10 کرد .یکی از مسئولان (اقای کوک ) و همکاران ، درصدد رفع مشکلات ایفون 8 و ایفون 8 پلاس با اعمال خواسته های مشتریان بودند .

درصورتی که مشکلات گوشی ایفون بسیار زیاد بود و در سال های اخیر به اوج خود رسیده بود و میتوان گفت که پوشش مطبوعاتی فوق العاده اپل باعث افزایش محبوبیت ، معروف شدن و همچنین باعث تبدیل شدن به برند شد .

در این راستا پس از تولید ایفون 8 پلاس و فروش ناچیز ان شرکت ایفون را به فکر انداخت که مشکلات این گوشی را رفع کند و سطح تولید و فروش را به اوج خود برساند و به روزهای اول خود بازگردند.

بنابراین شرکت ایفون به فکر راه چاره گشت شش هفته پس از تولید ایفون 8 شروع به تواید ایفون 10 کردند.در روز های اول تولید ایفون 10 مشتریان به شدت مشتاق بودند و این ورژن قابلیت استفاده در 55 کشور را دارد.

در راستای همین تولید ، مجددا مشکلاتی به وجود امد با توجه به این مشکلات ، شرکت اپل درصدد رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شد و شواهد نشان داد که مشکلات مربوط به ios 11 میباشد. بنابراین شرکت اپل تلاش زیادی برای رفع مشکل و به روز رسانی نرم افزار این گوشی هوشمند انجام داد.

فیس ایدی اپل

صاحب نظران این شرکت معتقدند که تولید ایفون 10 بلافاصله بعد از ایفون 8 یک حرکت تهاجمی بود و تلاش برای افزایش تولید و فروش با آپشن FACE ID  بود

مشتریان ایفون 10 وقتی با آپشن جدید روبه رو شدند بسیار مشتاق برای خرید ان بودند. فیس ایدی یک سیستم قدرتمند و امن میباشد و استفاده از ان بسیار ساده و بصری میباشد وشاید یک در میلیون توانایی باز کردن ان را داشته باشند .

یکی از صاحب نظران  اپل (بلومبرگ) معتقد است که دقت و حساسیت فیس ایدی بسیار پایین است و انتظار میرورد ورژن جدید و استانداردی برای شناسایی چهره راه اندازی شود .

در راستای نظریه بلومبرگ شرکت اپل کاملا نظریه ایشون رو رد کرد و مدعی شد یک در هزار شاید به صورت تصادفی توانایی باز کردن فیس ایدی را داشته باشند .

نهایتا میتوان گفت که شاید پین و رمز عبور از امنیت بیشتری از face id داشته باشد .

اگر در دوره های آموزش تعمیراتی این مرکز تمایل به شرکت دارید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید و یا فرم پیش ثبت نام را پر کنید تاهمکاران ما در دپارتمان آموزشی در اولین فرصت با شما تماس  حاصل نمایند .
                                                                                                                                                 02188957919---09191080287