تعمیرات کامپیوترهای شخصی

روزگاری که اولین کامپیوترها آمدند با حجم زیاد و وزن بالا کمتر کسی فکر می کرد که روزی استفاده از این وسیله فراگیر شود و در تقریبأ هر خانه ای یافت شود در اندازه ها و قابلیت های مختلف. کامپیوتر شخصی (Personal Computer) یا به اختصار PC انواع مختلفی دارد و در تصور همگان کامپیوترهایی که دارای کیس هستند را PC می نامند. اما لپ تاپ شما هم جز کامپیوتر شخصی تلقی می شود. در کل سیستمی همه‌کاره است که از نظر اندازه، قابلیت‌ها و قیمت طوری ساخته شده که برای استفاده شخصی مناسب است.

کاربران اولیه کامپیوترها معمولا مجبور بودند نرم افزارهای مورد نیازشان را خود تولید کنند حتی آنها سیستم عاملی هم نداشت. این کامپیترها (رایانه‌ها) نیاز به راه‌اندازهای دستی داشتند که برنامه‌های نوشته‌شده را از روی ذخیره‌سازهای خارجی (مانند دیسکت‌ها) بارگذاری کنند. بعد از آن استفاده از حافظه های فقط خواندنی رواج یافت.  عمده برنامه‌هایی که بر روی بیشتر کامپیوترها نصب می‌شوند شامل واژه‌پرداز، صفحه گسترده، پایگاه داده‌ها، مرورگر وب، کلاینت ایمیل، بازی کامپیوتری و ده‌ها برنامهٔ دیگر که ببا توجه به نوع کاری که کاربر انجام می دهد و برای استفاده‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد، نصب می شوند. کامپیوترهای شخصی امروزی معمولاً به اینترنت متصل هستند که به آن‌ها اجازه دسترسی به شبکه جهانی وب و منابع موجود در آن را می‌دهد. همچنین می‌توانند از طریق سیم یا بی‌سیم به شبکه‌های محلی متصل شوند.PCها خود شامل کامپیوتر رومیزی، لپ‌تاپ، نت‌بوک و تبلت می‌شوند. 

از آنجایی که استفاده از این مجموعه (PC) بسیار فراگیر است و به جرأت می توان گفت بدون حضور  آن کاری صورت نمیگیرد اگر با بروز مشکلی چه سخت افزاری و چه نرم افزاری مواجه شود عملکرد کل سیستم رو تحت الشعاع قرار می دهد و باید سریعأ رفع شد مخصوصأ در مراکزی که شدیدأ به استفاده از کامپیوتر وابسته هستند و در ارتباط با مردم و کارهای مربوط به آنها می باشند این اهمین و درست کار کردن سیستم نمود . حساسیت بیشتری دارد.

در صورت بروز مشکل در سیستم PC خود می توانید با واحد تعمیرات کامپیوترهای شخصی مجتمع فی ملی پایتخت در ارتباط باشید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیرکامپیوتر شما زیر نظر متخصصین حرفه ای اقدام شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۹۱۰۷

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگرشمالی – بعداز چهارراه نصرت – کوچه عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.